Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » KHot 16:56
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31
 » Fl@sh 14:58

 Dzisiaj przeczytano
 37022 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znikające napędy ATAPI w Win2000 , adje 25/06/03 12:05
Miałem poprawnie działający system. Nagle, bezprzyczynowo, znikły z systemu napędy ATAPI (pod Lunuxem są!). Menadżer urządzeń zgłasza brak sterowników. Niestety, gdy wyinstalowuję DVD i nagrywarkę, a następnie włączam wyszukiwanie urządzeń, system znajduje je, instaluje sterowniki i nakazuje restart. Po restarcie dalej to samo. Co mam robić?

"Nasze namiętności często stają się
naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  1. Podobnie w XP , gaber 25/06/03 16:47
    Znikał mi CD-ROM jak czytał płyty "problemowe" (porysowane lub tym podobne). Jedyne wyjście to Menadżer Urządzeń i skanowanie w poszukiwaniu nowych urządzeń. Dla mnie pozostało nie wyjaśnione. Teraz mam nadal XP ale do CD-ROM podpiąłem CD-RW i jak narazie jest spokój.

  2. spróbuj wywalić z menadżera urządzeń kontrolery dysków IDE , fatal 25/06/03 17:36
    po restarcie wykryje je na nowo i powinno pomóc.

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. dzięki - spróbowałem i dalej nic, , adje 26/06/03 09:40
      Wirusa skanowanie nie wykazuje. Rejestry niby w porządku. Wywalenie sterowników i kontrolerów nie pomaga.
      Czeka mnie chyba reinstalacja.

      "Nasze namiętności często stają się
      naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  3. myślę by zainstalować... , Mackintosh 26/06/03 15:35
    ...sterowniki ASPI najlepiej w jakieś starszej wersji...miałem podobne problemy...

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL