Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40522 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do posaiadaczy pentium3 na Abit BE6 , Koy 25/06/03 18:48
Ile udalo wam sie osiagnac z tych prockow na podkreceniu. Ja mam 450 i chcialbym cos go podkrecic bo wiem ze plyta oferuje dosc duzo jesli chodzi o podkrecanie. Jesli ktos ma podobna konfiguracje i podkrecal ja to prosze o jakies wskazowki , jakie parametry w biosie ustawil tak azeby dobze bylo i bezpiecznie w miare;). Jesli ktos cos kabinowal z ta płyta i prockiem to prosze o wskazowki.

Koy

  1. A i jesze jedno jakis programik do tej plytki , Koy 25/06/03 18:51
    co bym sobie mogl Geforca 2 MX 400 32Mb , jakos podkrecic.Moze zna ktos jakis link z fajnym programem do tego.??Pozdrawiam

    Koy

    1. standardowe sterowniki , Banan 25/06/03 18:54
      znaczy sie detonatory

    2. Linki: , Mms 25/06/03 19:56
      - RivaTuner - www.guru3d.com/rivatuner ,
      - PowerStrip - www.entechtaiwan.com/ps.htm .

      Pozdrawiam

  2. hmmm na BE6 to raczej za dużo , Chrisu 25/06/03 19:02
    nei pociągniesz. Na BE6 II to co innego ;). Myślę że na FSB 120 powinien ruszyć, ale czy ruszy :(...
    co do pkt 2 - Riva Tuner...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. posiadam taki zestaw, , Andrzej 25/06/03 23:26
    co prawda juz w szafie ale jak pracowal to P3/450@600 przy 2,3V ale zasilacz 300W bo przy 250W czasem sie wieszal ,podstawa to pamieci PC133 i po starcie "obserwowac" paluszkiem radiator jak bardzo cieply , ja mialem boxa i nie bylo tragicznie ,srednio cieply.

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL