Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40479 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 98 i DirectX9 , Soulburner 25/06/03 18:58
Mam taki problem, iż instaluję DirectX 9, instalacja przebiega bezproblemowo, testy dxdiag nie wykazują żadnych problemów, a... gry pod Direct3D nie chcą chodzić i zgłaszają błąd typu "DirectX 8.1 or higher not installed", "DirectX 8.1 or higher required"... z grami i programami obsługującymi OpenGL nie ma najmniejszych problemów (Quake, IL2-Sturmovik...).
System to Windows 98 edycja pierwsza.

You must gather your party before
venturing forth.

  1. nie wiem jak jest z pierwsza edycja 98 , Bodhi 25/06/03 19:10
    ale SE z DirectX 9.0a nie zglasza zadnych problemow i wszystko chodzi jak nalezy... chyba czas zmienic system jesli chcesz instalowac "dziewiatke"

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

    1. No tak, ale wcześniej chodziło... , Soulburner 25/06/03 19:14
      Na poprzedniej instalacji, dopóki system nie zdechł, wszystko chodziło normalnie z tym DirectX-em... Teraz sobie reinstalkę robię, a tu mi wyskakuje rebus :(

      You must gather your party before
      venturing forth.

  2. <.> , Maniak 25/06/03 19:15
    Zrezygnuj z 98 -> na rzecz 98SE jezeli nadal chcesz sie bawic w stary system :)

    Ja po przesiadce na nforce2 musial zarzucic 98SE zeby cokolwiek dzialalo.....a i pewnie wniedalkiej przeszlosci czeka mnie przesiadka na XP Prof..

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. ... , Soulburner 25/06/03 19:19
      WinXP Pro sobie mam, tylko problem z nim jest taki, że 99% gier chodzi pod nim wolniej, niż pod Win98. Zwykle jest to różnica kilku klatek, ale te kilka klatek jest czasami zbawienne... (a przy takim GLQuake'u różnica sięga 45 fps!).

      You must gather your party before
      venturing forth.

  3. no to , MayheM 26/06/03 08:47
    zainstaluj najpierw DX 8.1 a na niego DX9.
    Powinno pomoc, jesli tak nie zrobiles teraz, a zakladam ze zrobiles wczesniej.
    Pozd

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL