Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 43210 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kłopoty z Leadtek WinFast TV 2000 XP i More\'m , kefir 26/06/03 00:08
Cześć!
Mam kłopot. Tuner pięknie działa ze swoim orginalnym oprogramowaniem, ale potrzebuję żeby zadziałał z MoreTV. Sprawdzałem już na kilku komputerach i nie ma głosu. Przeprowadziłem konfigurację brzy użyciu btTooL i dalej nic. Wcześniej miałem jakieś tam Prolinki i było spoko. WinFast jest na czipie 878A więc powinien współgrać z More\'m. Na wszystkich kompach jest XP SP1 i różne karty dźwiękowe od AC\'97, po wszystkie SB.
Proszę o w miarę szybką odpowiedź.
Pozdrawiam!

  1. hmmm , Karas 26/06/03 08:44
    U mnie dziala bezproblemowo. A co sie dzieje??

    Conspiracy Theory...

  2. yyy... , kefir 26/06/03 09:18
    Po prostu nie ma dźwięku. Sprawdzałem wszelkie kombinacje ustawień i ustawiałem też btTool'em te wszystkie Vodeo1, Mute, itd., czyli ustawienia w wypadku innego (nowego) tunera. Zrobiłem to tak jek zaleca autor Mora z www.moretv.prv.pl. I nic. Na jakich ustawieniach masz kartę? Spisz mi tuner itd.
    Pilne.
    Z góry dzięki.

    1. poszlo , Karas 26/06/03 09:32
      Screen na maila.

      Conspiracy Theory...

  3. :o( , kefir 27/06/03 09:57
    Dzięki za info...ale ta piekielna karta dalej nie działa. Nie mam już żadnych pomysłów. Co może jeszcze być? Na orginalnym oprogramowaniu działa extra. Jakie są inne programiki? Zależy mi oczywiście na dekodowaniu Canal +. Co jeszcze zrobić?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL