Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45279 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z programem iMesh , Bronek99 26/06/03 13:58
po zainstalowaniu działa normalnie ale jeżeli zrestartuje komputer to po uruchomieniu wyskakuje komunikat informacyjny " Your iMesh software is corrupted, please reinstall" i nie da się uruchomić programu. Po reinstalacji dzieje się to samo. (ściągnięty ze strony www.imesh.com, wersja 4.1, win 2000)

Proszę o radę w tej sprawie.
Pozdr

Dobry programista wiesza się wraz
ze swoim programem :-)

  1. Zainstaluj jeszcze raz , blimek 26/06/03 14:00
    Program Adware coś tam, wywala "szpiegi" Imesh ma wbudowanego "szpiega" a imię jego jest GATOR, używałeś Adware ?

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  2. tylko przed instalacją , Bronek99 26/06/03 14:05
    .............

    Dobry programista wiesza się wraz
    ze swoim programem :-)

    1. a cha zapomniałem o najważniejszym: , Bronek99 26/06/03 14:11
      podczas instalacji wyskakuje komunikat " Błąd przy ładowaniu c:\WINNT\system32\cd_clint.dll nie można odnaleść określonego modułu"

      Dobry programista wiesza się wraz
      ze swoim programem :-)

  3. Ojj , blimek 26/06/03 14:13
    to masz jakiś pliczek wywalony od win2000, lipa
    po 15/00 podeśle ci ten plik na email

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. po 15/00 czyli..... , Bronek99 26/06/03 15:13
      z góry dzięki za pomoc pozdr :)

      Dobry programista wiesza się wraz
      ze swoim programem :-)

  4. hmm , Carmamir 26/06/03 15:20
    załatw sobie program do adware i usuń gatora

    No to się wkopałem...

  5. poszedł , blimek 26/06/03 16:11
    wypakuj go w to miejsce które podałeś

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL