Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47122 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Led Fan , Maniak 26/06/03 22:43
Mam zamiar kupic sobie witrak do obudowy 80x80 z diodami LED swiecacymi na czerwony -> chyba bedzie to Coolermaster. I tu mam pytanie jak to jest z jasnoscia tych diod przy napieciach nizszych niz 12v....docelowo witrak bedzie u mnie chodzil na 7V-5V i chcilabym wiedziec czy przy takim napieciu diody beda sie swiecily [tylko czerwone witrakiw chodza w gre].

Moze znacie jakis pewny "typ" led fan'a ktory bedzie swiecil bezproblemowo przy nizszych napieciach.

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. A nie da sie czasami puscic wiatraka na 5-7V, a diod na 12V? , Mms 26/06/03 22:51
    j.w.

    Pozdrawiam

    1. jasne, ze sie da... , Tummi 26/06/03 23:14
      ...ale maniak zamiast mnie zapytac, to na boarda leci ;-)

      www.okey.pl/~tummi/fan jest foto-how-to jak to zrobic z kulermasterami ;-)))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. zly link , Tummi 26/06/03 23:15
        www.okey.pl/~tummi/fan-mod/ jest dobry

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. No wlasnie. , Mms 26/06/03 23:31
          Co ta za problem.

          Pozdrawiam

        2. thx za linka , tytan 26/06/03 23:40
          sam sie do czegos takiego przymierzam.

          --
          "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
          życiem..."

          1. jak maniak wpadnie ze swoim wentylem , Tummi 26/06/03 23:46
            to zrobimy bogatsza relacje ;-))))))

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

            1. <.> , Maniak 26/06/03 23:48
              kwestia kupienia :) ale to juz niedlugo :)
              Pozdrofka

              Zmień swój podpis na Boardzie

  2. Poczytaj to , Mademan 26/06/03 23:23
    http://moded-kompz.net/?name=Cooling&id=28
    Bardzo dobry test swiecacych wiatrakow. Najlepiej wypada Spire bo jest cichy ma dobra wydajnosc chlodzenia i co wazne jest tani, szkoda ze wszedzie gdzie sprzedaja wiatraki to faworyzuja cooler mastera :( a Spire trodno dostac

  3. heh , Zryty_Berecik 27/06/03 00:09
    mnie sie juz rece trzesa :) i ja mam lutownice utrzymać ? :)
    zartuje :))))))
    heh mam dosc lutowani ( w robocie czeso to robie )

    1. ano i widze tummi , Zryty_Berecik 27/06/03 00:09
      ze canonik sie sprawuje :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL