Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 12028 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

poszukiwany dobry plan miasta Zielona Góra. , Seba78 3/07/03 18:21
poszukiwany dobry plan miasta Zielona Góra. Chodzę po tym necie i prawdę mówiąc nie mogę tego znaleźć... Jadę jutro i wiem, że będę miał problemy z trafieniem tam bo wogóle nie znam zielonki a na taksę mnie nie stać. Szukam więc planu i wszędzie to samo... nie ma nigdzie takiego który umożliwił by znaleźienie konkretnej ulicy i większego fragmentu dzięki któremu mógłbym tam trafić z PKS. Może ktoś coś doradzi bo zaraz wpadnę w furię;)

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. oki. wejdź na stronę... , fatal 3/07/03 18:37
    www.zgora.pl/mapa/index.html A po co Ci Zielonka? Jakiechś egzaminki?

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. ach... tu byłem już i nie mogłem zlokalizować tej ulicy... , Seba78 3/07/03 18:55
      ach... tu byłem już i nie mogłem zlokalizować tej ulicy... poszukuję ulicy Gen. J. Sowińskiego, nie wiesz może przy jakiej główniejszej ulicy się ona znajduje?

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. przy , masta killa yoshi 3/07/03 20:02
        ul Konstytucji 3 Maja daj na priva to ci wytlumacze co i jak

        born to emerge

        1. oki, już znalazłem... łaziłem po tej mapie... wolno się to otwiera bo mam modem , Seba78 3/07/03 20:08
          oki, już znalazłem... łaziłem po tej mapie... wolno się to otwiera bo mam modem i musiałem to robić metodą prób i blędów. Według mnie powinna być wyszukiwarka ulic itp przy mapie.. aż tak skomplikowane to nie jest, no ale dobrze, że jest chociaż to... mimo wszystko wielkie dzięki! Pozdrawiam

          www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL