Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12376 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zainstalowac patcha do Splinter Cell'a sprawnego inaczej? , Mms 3/07/03 22:14
Instaluje patch'a 1.2 lub 1.2b i jak pasek dojdzie do konca, to wywala napis, ze instalacja zostala przerwana poniewaz nie mozna pobrac numeru wersji.

Pozdrawiam

  1. Hmmmm , zeb 3/07/03 22:21
    może zainstaluj gierkę, nie podmieniaj pliku na crack, zapodaj patcha i później crack do nowej wersji ściagnij.

    Zack

    1. No wlasnie, tylko ten plik znajduje sie w archiwum CAB. , Mms 3/07/03 22:25
      http://twojepc.pl/boardPytanie47466.htm

      Jesli ktos go ma, to bardzo prosze o niego na .

      Pozdrawiam

      1. hmmm...nie rozumiem , zeb 3/07/03 22:33
        zainstaluj gierke normalnie, nie wgrywaj cracka, i wtedy spróbuj zapodać tego patcha - innej drogi nie ma wg mnie.

        Zack

        1. No i tez tak zrobie. , Mms 3/07/03 22:35
          Myslalem, ze szybko rozpakuje tylko jeden plik, ale widze, ze nie mam wyjscia.

          Pozdrawiam

          1. W takim razie powodzenia :) , zeb 3/07/03 22:41
            j.w...

            Zack

            1. Dzieki wielkie. , Mms 3/07/03 22:43
              Wlasnie instaluje.

              Pozdrawiam

              1. Wstrzymaj sie chwilke... , evil 3/07/03 22:48
                http://twojepc.pl/boardPytanie47466.htm#3

                d: || nie kradnij - rząd nie lubi
                konkurencji || :P

                1. Za pozno, ale dzieki. , Mms 3/07/03 22:57
                  Przyda sie.

                  Pozdrawiam

              2. Że tak zapytam ;) - a po co ten patch ? - gierka nie chodzi Ci bez niego ? , zeb 3/07/03 22:49
                j.w...

                Zack

                1. Ma GeForce chodzil spoko. , Mms 3/07/03 22:58
                  A od dzisiaj mam Radeona 9000 i cos sie wiesza.

                  Pozdrawiam

                  1. No nie mów :) - ja też od dziś mam ati - mam nadzieję, że nie będzie problemów. , zeb 3/07/03 23:04
                    j.w....

                    Zack

                    1. No mowie. :)) , Mms 3/07/03 23:06
                      j.w.

                      Pozdrawiam

                      1. Żartowniś :) , zeb 3/07/03 23:08
                        j.w.

                        Zack

                        1. Z patch'em 1.2 chodzi. , Mms 3/07/03 23:49
                          j.w.

                          Pozdrawiam

                          1. Thx ;) , zeb 3/07/03 23:51
                            j.w.

                            Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL