Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12605 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hah musze sie pochwalic, skoczylem sobie dzisiaj po komisach , etranger 3/07/03 22:58
i trafilem na iPAQ Personal Audio Player PA-2 i qpilem go oczywiscie bo cena mnie rozlozyla 49 €, oczywiscie wiem ze 128 mega to troche malo ale za te pieniadze moglbym najwyzej qpic diskman'a Philipsa czy sony i to raczej w stanie przechodzonym, wiec ciesze sie jak male dziecko, a moja kobieta jeszcze bardziej bo juz sie do niego przylepila:)

IStal sie switch:)

  1. Zapomniales o czyms..? , evil 3/07/03 23:03
    Tak mi sie wydaje... ;]

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. zgaduje , ze chodzi o lokalizacje ? :) , NimnuL-Redakcja 4/07/03 09:39
      Francja - dobrze mówie ? :)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. moze ma rozszerzeniepamięci ? :)) , Thadeus 3/07/03 23:03
    a ja dzis wpadlem ze jak z labu dziewczyny do reichu jezdza czasem to mogłem im dac by mi jakiec wentylki albo katodki przemyciły - qrde ze tesz musialm na to wpasc dopiero teraz :(

    ...

  3. ma dwa sloty i w obydwu byly pamieci po 64 mega , etranger 3/07/03 23:06
    malo tego podlaczam i dziala, winxp zainstalowal, ikonka sie pokazala wmp copiuje pliki .

    IStal sie switch:)

    1. Ekhem...czy tylko ja nie widze ceny..? , evil 3/07/03 23:09
      :-|

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

      1. podejrzewam że to... , PrzeM 3/07/03 23:17
        ...49 Euro a znaczk euro się rozjechał :)

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

        1. a soja droga to wlasnie moze by KIlgorciu nam to poprawil by te ampy wyswietla normalnie , Thadeus 3/07/03 23:21
          a nie jakis cyferki i inne badziewia : tak sobie tylko gdybam :)

          ...

          1. Za duzo piwa... , evil 4/07/03 00:00
            ale dzis to musialem sie zalac...taki dzien :(

            d: || nie kradnij - rząd nie lubi
            konkurencji || :P

            1. heh , Sandman 4/07/03 02:00
              niektorzy to maja fajnie:((

              TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
              t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
              ThanHell I PromisedThat I Would

              1. Fajnie?!?Czlowieku --> , evil 4/07/03 02:20
                odrzucili moje podanie do szkoly, dziewczyna sie na mnie wscielka, polamalem felge i przebilem dwie opony...stary...wymiotowac mi sie chce wczorajszym dniem! :(

                No ale od czego sa przyjaciele... :|

                d: || nie kradnij - rząd nie lubi
                konkurencji || :P

  4. euro, euro oczywiscie , etranger 4/07/03 07:03
    1234

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL