Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24961 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dla wszystkich zainteresowanych 'nowym' Antykwariat Cafe , Cezi 4/07/03 14:15
Niniejszym zapraszam was do nowego miejsca, a co by się nie rozwodzić przepiszę tylko tekst, który pojawił się w ostatnim (aktualnym) numerze warszawskiego City Magazine:

Mamy przyjemność poinformować Przyjaciół,
Sympatyków i Bywalców Antykwariat Cafe,
a także wszystkich naszych przyszłych Gości,
że w połowie lipca otwieramy kawiarnię
ANTRAKT w budynku Teatru Wielkiego
(od strony Metropolitan).
Plac Piłsudskiego 9, tel. 872 64 11

Zapraszamy serdecznie!
Ewa i Kacper

"Silence is sexy" Blixa Bargeld

  1. jeszcze mały dodatek, nie całkiem w temacie , Cezi 4/07/03 14:21
    Najbliższe kilka tygodni spędzam w Marsylii i okolicach, więc jak by ktoś chciał ode mnie bliższych informacji o lokalu, to sorry, ale nie ma mnie. (No czasem może tam wpadnę do jakieś icafejki co by kontaktu z boardem nie stracić ;)

    Jak ktoś nie wie co to jest Metropolitan, to jest ten nowy pięciokontny budynek na pl Piłsudskiego zaprojektowany przez sir Forstera (czy jak mu tam było) i trudno go nie zauważyć ;).

    "Silence is sexy" Blixa Bargeld

  2. A byłeś tam już? , Agnes 4/07/03 14:39
    Książki na półkach są?

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. Byłem przed remontem... , Cezi 4/07/03 20:42
      ...ale ostatnio z braku czasu nie mogłem. Z resztą kawiarnia rusza w połowie lipca, bo jeszcze coś tam robią. Jak mówił mi wczoraj kumpel, który tam bywa regularnie, to może to być nawet koniec lipca. Znam plany i były fajne. Książki mają być. Widziałem część mebli. Generalnie wystrój trochę w kierunku pierwowzoru, ale ze względu na inną postać wnętrza i część przejętych instalacji nie będzie to kopia.

      Mogę zapewnić, że kawa będzie lepsza, bo jest tam świetny ekspress.

      Sam nie mogę się doczekać, aż tam pójdę, ale to dopiero jak wrócę pod koniec sierpnia :(.

      PS. To moja ostatnia wypowiedź z domu na najbliższe tygodnie, więc nie liczcie, że będę wiedział coś więcej.

      "Silence is sexy" Blixa Bargeld

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL