 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34798 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
stałe lub radiówka , mati 4/07/03 22:58 chcialem zaloyć stale lub radiówke na obrzezach krakowa. może ktoś zna jakas firme (dobrą) co oferuje w miare tanio tak abonament za micha ok 100??i zeby w miare szybko to chodzilo. bo na modemie to zbankrutuje:)ZALMAN Cooling :) - A co masz na myśli , Marcinex 4/07/03 23:06
pisząc obrzezach Krakowa? Z której strony? Jak od pn. to np ISTS zaczynają cos koło Kraka i ZielonekNie ma piekła poza tym światem, on nim
jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
on nim jest! - zachód , mati 5/07/03 00:08
jw.ZALMAN Cooling :)
- hmmm , acd 5/07/03 09:05
nie powiem Ci nic o necie w Krakowie ,ale mogi Ci polecic radiowke bo mam sam ( jest zazwyczaj nico tansza od kabla ,a na pewno nie odbiega od niego osiagami )>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<< |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|