Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42039 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sądzicie o bezpieczeństwie w sieci? CZy używanie firewalla jest konieczne? , Seba78 6/07/03 12:28
Co sądzicie o bezpieczeństwie w sieci? CZy używanie firewalla jest konieczne? Do tej pory używałem go, bo chronił mnie przed dialerami, i innymi shitami, ale też jak gdzieś przeczytałem to przeszkadza np eDonkeyowi w ciągnięciu muzy. Co sądzicie na ten temat? Czy mając modem i zmienne IP można się narazić na jakieś nieprzyjemności? Czekam na wasze opinie
pozdrawiam

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. oj można , mirkrup 6/07/03 12:33
    można - ale raczej będą to wygłupy domorosłych "chakierów" ))

    1. jakieś szczegóły? To komp domowy, żadnych dokumentów i takich tam... tylko muza, filmy ... , Seba78 6/07/03 12:40
      jakieś szczegóły? To komp domowy, żadnych dokumentów i takich tam... tylko muza, filmy.. naprawdę komuś mogło by zalezyć na jakiś włamach?

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. dla , mirkrup 6/07/03 12:48
        osiołka czy też muła odblokowujesz jego porty i nie ma prawa nie chodzić, a poza tym strzeżonego ....., tak, że lepiej zainstalować sobie co nieco i spać spokojnie. czasami FireWall przydaje się do wykrycia trojana na komputerze.

  2. coś skromne te wasze opinie... doczekam się czegoś tutaj?;) może jakiś link.. , Seba78 6/07/03 14:53
    coś skromne te wasze opinie... doczekam się czegoś tutaj?;) może jakiś link chcociaż do jakiegoś artykułu traktującego o tym problemie...

    www.nieruchomosci-gil.pl

  3. Czytalem kiedys w jakiejs gazecie , TheW@rrior 6/07/03 20:39
    Otym ze komputery z dynamicznym IP niesa narazone na czeste ataki ze strony hackerow.
    Gdy ja posiadalem modem niemialem zadnego firewall'a i korzystajac tak z neta przez ponad rok niedoswiadczylem zadnego ataku.Gdy mam Lan mam firewall ktory w wiekszosci ma chronic mnie przed lanowymi userami nie przed hackerami, bo jak ktos bedzie chcial to itak przejdzie firewall's.
    Mikrup do wykrywania trojanow itp. to zawsze mam Nortona Antyvirusa monitorujacego sys.

    People who fear free software are those
    whose products are worth even less

    1. tia.. , mirkrup 8/07/03 07:54
      też NAV'a używam - fakt faktem, że ktoś z boarda przesłał mi trojana, którego on nie wykrył. Drugiego, "BackDoor AiQ" zlokalizowałam po dziwnej aktywności mssh32.exe, za bardzo chciał się łączyć z internetem, obydwa wykrył McAfee.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL