Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50855 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

osiolek - jak go skonfigurowac , vector 6/07/03 15:01
sie nim chwilke bawie i nie wiem jak go skonfigurowac zeby zaczal dzialac
pomozcie

  1. mam eMule v0.29b , vector 6/07/03 15:04
    123

  2. Mister , brygi 6/07/03 15:06
    Ty zadajesz ciagle jakies pytanie, a trudno tak rpzeczytac jakies fq albo readme do programu?

    1. he ktos je musi zadawac , vector 6/07/03 15:08
      malo pytan pada wiec ja zadaje

  3. brrr juz tyle razy bylo walkowane ... , PaszkfiL 6/07/03 15:07
    ... dla kazdego lacza jest inna konfiguracja ... nie wazne jaka masz wersje ... zajrzyj na www.osiol.com i dzial forum - przerobili wiekszosc lacz ..

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. mam eDonkeya więc nie wiele pomogę ale po koleji... , Seba78 6/07/03 15:12
    mam eDonkeya więc nie wiele pomogę ale po koleji.
    Po pierwsze musisz wskazać mu miejsca gdzie ma zrzucać gotową muzykę oraz "Tempy" czyli jeszcze nie kompletne utwory, właśnie ściągane.
    Po drugie ustaw katalog który sam udostępnisz.. ustaw ile możesz... jak najwięcej rzeczy, to pomoże łączyć ci się z dużą ilością serwerów
    ściągnij też listę serwerów... czyli wejdż do zakładki z serwerami, kliknij prawym przyciskiem i tam wyskoczy ci get serwer list i adres... kliknij na niego a z niego ściągnie ci się aktualna lista serwerów z którymi będziesz mógł się połączyć...
    Z resztą kąbinuj sam, bo ja nie znam się na mułku... ale jak coś to jest wiele różnych portali i forów gdzie możesz dokładnie poczytać o konfiguracji.. po prostu na WP wpisz emule i wyskoczy Ci trochę stron! nie bądź takim leniem!;)))))
    pozdrawiam

    www.nieruchomosci-gil.pl

  5. dzieki , vector 6/07/03 15:32
    123

  6. ._. , GregorP-Redakcja 6/07/03 16:59
    Osioł najlepiej działa w konfiguracji z drugim osłem, a jeszcze
    lepiej z oślicą.. ;)

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  7. grrrr... , c@pricornus 6/07/03 20:27
    123

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. brm , vector 6/07/03 20:50
      wrmr

      1. misiu... , snail 6/07/03 23:41
        troche wiary w faq'i i wyszukiwarki i inne podobne rzeczy
        http://www.aci.pl/.../index.php?txt=faq&det=76
        a poza tym to leniwy typ jestes ;p

        ...zamknij ryja i
        umieraj jak mezczyzna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL