Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50382 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Postfixem i odbieraniem poczty :/ , kaszpio 6/07/03 20:38
Wiec skompilowalem i zainstalowalem najnowszego postfixa...Potem paczka
imap...I sprawa wyglada tak ze po skonfiguroaniu main.cf wszystko hula,
mozna poczte wysylac...ale nie mozna jej odbierac. ipop3d chodzi w
tle...newaliases odpalilem...
Jak sprawdzam poczte to wyrzuca taki blad w maillog:

Jul 6 20:09:11 serwer ipop3d[13770]: pop3 service init from 192.168.1.2
Jul 6 20:09:11 serwer ipop3d[13770]: Command stream end of file while
reading line user=??? host=[192.168.1.2]

Natomiast w windzie woutlooku:
Wystąpił problem przy logowaniu się do Twojego serwera pocztowego. Twoja
nazwa użytkownika została odrzucona. Konto: 'Narwik', Serwer:
'192.168.1.62', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR Unknown
AUTHORIZATION state command', Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd
serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC91

W czym moze tkwic problem?
Zawsze instalowalem postficxa...i poczta mi hulała...a tu zonk;-) i nie moge
dojsc do ladu co jest grane?!?
Pozdrawiam i dziekuje za wszelką pomoc.

Toshiba Tecra S11-124

  1. Postfix.. , humel 7/07/03 15:08
    wyraznie nie moze odczytac danych usera.. taka moja diagnoza :) sprobowalbym poszperac w ustawieniach ipop3d albo po prostu sprobowac zmienic haslo dla uzytkownika celem nadpisania plikow.. moze wtedy zadziala...

    ja korzystam z vm-pop3d i nie mialem zadnych problemow..

    sprawdz jeszcze czy nie zmienilo sie cos w domyslnych sciazkach do plikow zawierajacych poczte...

    **** HuMeL ****

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL