Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32

 Dzisiaj przeczytano
 50117 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki , Szogun 251 6/07/03 22:54
Witam !
Co mam zrobić żeby zoptymalizować prace swojego komputera , jego dane techniczne to :
Karta graficzna - GeForce2 Mx 400
Pamięć ram - Dimm 256 Mb
Procesor - Amd Athlon 1.2 GHz
dysk twardy - 40 Gb
Windows - 98 Se
Dodam jeszcze że mam zainstalowane sterowniki :
Via 4in1 4.48
Detonator 43.45
Był bym zapomniał chciałbym wymienić coś żeby komputer szybciej chodził i zastanawiam się nad :
albo 512 Mb Ram albo lepszom karte graficzną ale chyba lepszą wydajność da wymiana karty
graficznej , co sądzicie .
Robiłem test 3D Markiem i wynik wyszedł koszmarny bo po lekkim podkręceniu karty aż 131 punktów .
Pozdrawiam .

  1. Dodanie np. tego czy lubisz strategie czy fpp zmienia postać , spieq-Redakcja 6/07/03 23:00
    rzeczy.

    A ty nic. Z tego można wysnuć wniosek, że to i to by Ci się przydało, a przecież nie o to chodzi. Napisz coś jeszcze o "preferencjach użytkownika" --> co Ty właściwie robisz na tym kompie.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. napewno najwiecej da zmiana , J@rek 6/07/03 23:02
    karty, dolozenie ramu i zmiana procka, ale jezeli chcesz wymienic jedna z tych czesci to kup lepsza karte graficzna.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. Jesli masz siano tylko na jedna rzecz, , Mms 6/07/03 23:18
    to wybieram karte graficzna.

    Pozdrawiam

  4. [OT] , szpieg Szoguna 7/07/03 01:11
    na boardzie pojawił się prawie imiennik :)
    nie powiem ci co zmienić w kompie, ale dam inną radę: ONI najczęściej mają rację

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  5. procek looz, , Wedrowiec 7/07/03 01:59
    pamiec da sie zyc, dysk - sprzet mam 2 razy szybszy i taki sam HD - kwestia tego ile rzeczy trzymasz, czy da sie przezyc - do wydajnosci ma to niewiele.
    Jezeli grasz w 3D to 1 co bym wymienil to grafika - sam tak ostatnio zrobilem - nawet gdybys mial procka ~800 MHz/1GHz roznica bedzie znaczna. Pamiec - jezeli DDR'y pojda to 512 jest mile widziane :)
    podsumowujac:
    grasz: grafika, pamiec/procesor - w tej kolejnosci - jezeli grafika to r9100/gf4ti (masz nerwy i czas/nie lubisz sie szarpac) lub r9500 pro jak Cie stac na to.
    procesor - fajnie by bylo jakby plyta pociagnela 1700+ 0,13u
    pamiec - DDR 333 CL 2.0 (lub 2.5 - 90% i tak pojdzie na 2.0)
    co do 3Dsmarka - nie przejmuj sie, 2003 jest pisany pod ATI (mod z 9500@9700@9800 daje Ci 200 smarkow za sama ostatnia modyfikacje, na takiej karcie jak Twoja - gf2mx400 mialem 140 smarkow, po zainstalowaniu programiku emulujacego gf3ti mialem ponad 600 smarkow!!!) od biedy mozna jeszcze 2001SE uznac - z tym ze troche przestarzaly)
    Pozdrawiam :)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL