Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29

 Dzisiaj przeczytano
 59294 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odswiezanie w monitorze NEC FE991SB , marasss 7/07/03 11:03
Kupilem w zeszlym tygodniu wyzej wspomniany monitor. Niestety byl wadliwy (jasna, pionowa smuga z lewej strony). Na szczescie w sklepie wymienili mi na nowy, ktory zadnych smug nie ma.

A teraz pytanie. Pracuje w rozdzielce 1280x1024 85Hz. Mam wrazenie jakby obraz byl nie do konca ostry. W tej samej rozdzielce ale 75Hz wszystko ostre jak zyleta. Raczej nie jest to kwestia karty graficznej. Mam Radeona 9100 Saphire. Czy te monitory tak maja? A moze cos jest z monitorem nie tak? Jakos niezbyt usmiechaloby mi sie odslylac go do naprawy...

  1. P.S. , marasss 7/07/03 11:39
    Ustawienia parametrow monitora (np. Convergence) jakos nie pozwalaja wyostrzyc obrazu w 1280x1024 85Hz.

    1. to normalne we wszystkich monitorach gdy zblizysz się do ich max , Artaa 7/07/03 12:01
      odświeżania 85 hz i wyższe przy najwyższej rodzielczości jaką przy tym odświeżaniu obsługuje
      widać że po prostu ograniczenie pasma zaczyna wychodzić
      no chyba że twój monitor może prz 1280*1024 dawać
      100 hz no to wtedy przy 85 tego nie powinno być
      tylko super hiper monitory tego nie mają np Ijama

      1. Uspokoiles mnie , marasss 7/07/03 12:11
        A tak z ciekawosci? Czy 1280x1024 75Hz jest jakos szkodliwe dla wzroku? Abstrachuje od tego, ze na jasnym tle przy niskim odswiezaniu trche monitor "mruga".

        1. właśnie dlatego sprawdza się na jasnym tle bo wtedy najlepiej widać , Artaa 7/07/03 12:36
          mruganie pompowanie i inne błędy wyswietlania,
          75 hz to ciut mało lepsze by było 85hz jeśli nie wydoi monitor (pierwszy post) to może zmiejsz rozdzielczość do 1024 ??

      2. np Ijama jak , kreciak 7/07/03 18:12
        napisales tlucze monity na tych samych kineskopach

        si vis pacem para bellum

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL