Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28

 Dzisiaj przeczytano
 66444 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z GTA Vice City - brak mozliwosci poruszania sie w prawo , ~HL 8/07/03 01:06
W vice city nie moge poruszac sie w prawa strone. Po zaladowaniu pierwszej misji "znosi" mnie na lewo, nie moge zrobic ruchu w prawo strone, mimo iz w opcjach wyraznie zaznaczone jest ktory ma to byc klawisz, dzieje sie tak rowniez w samym menu tzn. przy probach zmiany czegokolwiek automatycznie zmieniaja sie ustawienia bez jakiejkolwiek mojej ingerencji. Nie pomogla reistalacja ani wgranie patcha. Dodam ze problem dotyczy tylko tej gry
Pozdrawiam i z gory dziekuje
  1. joystick... , Tummi 8/07/03 01:14
    ...u mnie joystick powodowal 'znoszenie' na jedna ze stron... ale byl podpiety i nie byl wysrodkowany (ff rzuca drazkiem przy zalaczeniu pradu).

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. Jeżeli używasz joystica lub gamepada , bursta 8/07/03 01:15
    to może się tak dziać. A jak nie używasz tych urządzeń to nie wiem co to może być. Czasami zdarzają mi sie podobne rzeczy w innych grach, ale zaraz samo się naprawia. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  3. i po problemie - dziekowa , ~HL 8/07/03 01:25
    Mialem podlaczano kiere, jeszcze jej nie wykalibrowalem wiec pewnie stad te problemy - po jej odlaczeniu wszystko elegancko smiga - najbardziej banalne rzeczy bywaja najtrudniejszymi - jeszcze raz dzieki!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL