Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72049 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[lekko ot]Optymalizacja Catalyst 3.5... czyli ATI klamie znowu...(sorry ze tak ostro) , Okota 8/07/03 13:08
nie pisze tego by wykazac wyzszosc jakiejkolwiek firmy nad druga ale by sie zapytac was co wy o tym myslicie, i w takim razie po co futuremark nam jest potrzebny...
Meritum sprawy tu: http://www.frazpc.pl/komentarz/7655-50

Dyslektyka błąd nie pyka...
RTS wszechczasów:
Supreme Commander

  1. Normalne. Przyzwyczaiłem się do tego marketingowego syfu --> , spieq-Redakcja 8/07/03 13:13
    Moja sygnaturka mówi sama za siebie. A kto na tym cierpi? Ja, Ty, oni, radeonki.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. No i co z tego? , PKort 8/07/03 13:18
    Skoro różnicy nie widać? W przypadku nVidii różnica była, chociaż również niewielka... W końcu po to są sterowniki - żey optymalizować. A jak się komuś nie podoba, to nie musi kupowac - jest wolny wybór.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. ree , Czarek 8/07/03 14:14
    przynamniej Ati oszukuje tylko w 3dmarku 2001 (Nature) - w najnowszych cat'ach 3.5 - natomiast nvidia oszukuje zarowno w 3dmarkach i w kupie gier (detki wykrywaja mnostwo gier i zjezdzaja w nich z jakoscia -> sztuczny przyrost wydajnosci), lacznie z ut2003, i to chamsko (widocznie nawet dla laikow w dziedzinie 3D - vide ut2003 i filtrowanie trojliniowe, a raczej jego brak mimo odpowiednich ustawien)


    lektura dla zainteresowanych:

    oryginalny artykul Unwindera przetlumaczony z rosyjskiego na angielski:

    http://www.digit-life.com/...antidetect/index.html

    art wykorzystujacy sktypty Anti-detect Unwindera dla zbadania ATI (Cat 3.5, radek9800 pro) w 3dmarkach i w roznych grach

    http://www.elitebastards.com/...d=1&comments=1

    zwiazany z tematem watek na forum Beyond3D (ze screenami):

    http://www.beyond3d.com/...pic.php?p=137300#137300

    milej lektury!

    1. dodatek , Czarek 8/07/03 15:56
      co do nvidii i jej najnowszego "dziela", detkow 44.67:

      http://www.darkcrow.co.kr/...nt.asp?board_idx=2350

      a jak sie nvidia rozprawila ze skryptami AntiDetect Unwindera w tychze detkach (44.67)? maly cytat:

      No chance of AntiDetector being run on these - Thanks to Unwinder for the info:

      'NVIDIA prepared to launch new 44.67 drivers, that have heavily encrypted D3D driver which decrypts itself in runtime (to tangle disassembling) and internal code checksums calculations that emulate visual artifacts if at least one byte of code is patched. Currently the company acts exactly as I've assumed in the conclusion of the article. Shame.'

      caly watek tutaj (komentarze do newsa):

      http://www.warp2search.net/...e=thread&order=0

      no coz, bez komentarza :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL