Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79960 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Krecenie Radka 9500 PRO , vikary 8/07/03 18:33
Witam wszystkich serecznie

Wiem , ze mase bylo pisane na ten temat i z gory przepaszam, ze poruszam ten
temat, ale :
nie widzialem nigdzie jak i na ile mozna krecic Radka 9500Pro i w zwiazku z
tym barzdzo prosze jakim softem i na ile komu udalo sie podkrecic taka
karte.
Z gory dziekuje z informacje pozdrawiam

vikary

  1. JAKIEJ MASZ FIRMY? , borg18 8/07/03 18:39
    Bo ja mam Herculesa i w zestawie na cd jest dołączony program do podkręcania

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  2. re radek , vikary 8/07/03 18:41
    :))
    radek 9500PPRO saphire :))

  3. to nie wiem , borg18 8/07/03 18:47
    ale w zestawie Herculesa jest dołączony taki program

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  4. hymm , vikary 8/07/03 18:57
    wlasnie zainstalowalem POWERSTRIP'a i chcialbym widziedziec na ile u kogo taka karta chodzi?!?... i jakie jeszcze dodatkowo "ptaszki" poodhaczac w tym programiku zeby bylo lepiej :)
    pozdrawiam

  5. moja idzie na.... , Karas 8/07/03 22:54
    ...381/655 ,ale normalnie jedynie 330/620 ,bo po co wiecej.

    Conspiracy Theory...

    1. a czym krecisz??? , vikary 9/07/03 00:35
      bo cos tu jest nie tak mialem przez moment powerstripa i tam bylo 270/280 ruszylem delikatnie suwakami bodajze na 190 / 300 czy 300/290 ustawilem takze we wlasciwosciach ekranu (wymuszona czestotliwosc odswierzania DirecX) na 85 Hz i po jakims czasie wyskoczyly mi pionowe czarne linie myslelam, ze zwalilem karte- przestraszylem sie nie na zarty bo mam ja od nie calego tygodnia, restart nie pomogl , dopiero powrot do ustawien defaultowych wywalenie wszystkiego zalatwilo problem .....nie wiem skad u Ciebie te 381/655 ??? a u mnie te pionowe pasy ??
      pozdrawiam

      1. ja podkrecam , Karas 9/07/03 01:06
        radclockerem dolaczonym do sterownikow Omegi. Zreszta dzieki tym sterom i opcji hacked driver moge ja wogole podkrecac.

        Conspiracy Theory...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL