Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79623 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jeszcze raz Colin 3 , Granth 8/07/03 21:47
bo juz mnie krew zalewa, odpalilem go, ale BEZ dzwieku. Z parametrami NOSOUND NOVIDEOS, tylko co to za gra... bez dzwieku. A co ciekawe mam SB128 i ostatnie stery pod XP, zadna gra nie sprawiala mi problemu. Karta jest spoko. Czy ktos mial podobny problem? Slyszalem ze moga bruzdzic divixy, moze to i prawda bo gra robi "exitus to windovsus" w momencie kiedy ma pojsc pierwszy filmik. OK wywalilem wszystkie kodeki (zaden film juz mi niechodzi), a colin rowniez. Czy ktos ma jakies sugestie?

I have no mouth, but I must
scream...!

  1. to i ja sie podlacze , michol 8/07/03 21:52
    bo mam podobnie- kodeki wywalone i nic nie chodzi- ani filmy, ani collin... ehhh

  2. Zagladnij tu... , Kool@ 8/07/03 21:53
    http://www.cdprojekt.info/ - strona polskiego wydawcy gry. Tam jest forum i gdzies byly opisane problemy z dzwiekiem.

    pozdr.
    Koola

    ...

    1. zagladalem , Granth 8/07/03 21:55
      i nic mi to nie dalo, oprocz tego ze filmy mi juz nie lataja...

      I have no mouth, but I must
      scream...!

  3. a moze , Venom79 8/07/03 22:10
    panel sterowania -> multimedia ->audio -> odtwarzanie dzwieku ->zaawansowane-> przyspieszenie sprzetowe

    ustaw na brak ( zamiast np. pelne )
    moze to cos da

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. a najlepiej , Ptaszek Bitumiczny 8/07/03 23:19
    zrob to co ja ...DELETE i po problemie, bo to straszne gowno ,wieksze nawet od Chrome ktore tez sprawia klopoty.
    Colin 3 suxxxxxxxxx

    Kierowca Bombowca
    A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
    giga 913N i inne bajery

  5. a moze , LooKAS 8/07/03 23:30
    to pomoze :) http://twojepc.pl/boardPytanie46769.htm

    1. 50MB codeki!!! , Granth 9/07/03 22:14
      i do tego strona po wegiersku... zobaczymy... ciagnie...
      Jak pojdzie to jestes Wielki!!!

      I have no mouth, but I must
      scream...!

  6. no wiec informacja z pierwszej reki (no moze z drugiej) , piszczyk 9/07/03 18:32
    mam znajomego w MediaMarkt i wczoraj mi mowil, ze dystrybutor Collina do wszystkich plyt z grą przyslal plyty z patchami - bo ponoc 75% klientow wracalo nastepnego dnia z grą i rewelacjami typu "nie chce sie zainstalwoac, nie uruchamia sie, wyskakuje do Windows" itp. Podobno winowajcą jest sposob zabezpieczenia plyt z grą przed skopiowaniem :OP. Powtarzam - ponoć!! ;o)

    takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL