Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 86189 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

skad ludziska biora te 660Mhz ??? , vikary 9/07/03 09:54
popatrzcie na stronke
http://www.sirius.pl/...72&typ=test&aid=65
pytanie skad oni wzieli te 275/540 @ 380/660 MHz !!!
??? jak jest na ekraniku wyzej jak byk 310 i 291 ...czy jest tu jakis domyslny mnoznik dla pamieci np x2 ???
pozdrawiam

  1. pamięci są DDR , NimnuL-Redakcja 9/07/03 09:58
    pracujące z czestotliwoscią np 250MHz ich efektywna czestotliwosc jest 2x wyzsza wiec 500MHz ... podobnie jak ma sie to z FSB w Athlonach. . . dla DDR czestotliwosc jest 2x wyzsza . . .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. dokładnie , merams 9/07/03 10:02
      j.w.

  2. acha , vikary 9/07/03 10:08
    dziekuje to wiele wyjasnia....jak prawdopodobne jest uszkodzenie karty przy podkrecaniu? i czy mozliwe jest sprawdzenie czy dane podkrecenie jest juz maksymalne ???

    1. metodą prób , merams 9/07/03 10:10
      i testów

    2. zwykle przez konwencjonalne podkrecanie , NimnuL-Redakcja 9/07/03 10:15
      czyli tylko podnoszenie czestotliwosci karty sie nie uszkodzi , karta po prostu po przekroczeniu pewnej granicy sie powiesi i trzeba bedzie zrestartowac kompa ... inaczej ma sie podnoszenie napiecia na pamieciach- tutaj juz karte mozna uszkodzic . ..

      ogolnie aby sprawdzic czy to juz max dla karty nalezy podnoscic czestotliwosc tak bardzo dopoki bedzie stabilna . . . zblizyc sie do granicy stabilnosci ale jej nie przekroczyc . . . czyli metooda prob i bledow ...
      pozdrawiam

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. no tak jak nie ma dymu to jest git :) , vikary 9/07/03 10:13
    ?!?

    1. jak nie ma zwiechów to git , merams 9/07/03 10:15
      jak są jakieś artefakty lub zwiechy to już kit.

    2. cos mniej wiecej ;) , NimnuL-Redakcja 9/07/03 10:15
      najlepiej podczas podkrecania zapewnic karcie dobre chlodzenie - lepszy cooler ewentualnie radiatory na pamieciach . . .
      hej

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  4. radiatorki na pamieci , vikary 9/07/03 10:30
    czy ogolnie sa w sprzedazy radiatorki na pomieci gart grafiki ?

    1. są... , merams 9/07/03 10:34
      aluminiowe, miedziane, różne kwadratowe i podłużne.

    2. Tak , DJopek 9/07/03 10:35
      Np. tu także na siriusie http://www.sirius.pl/...info&id=5698&sid=1

    3. są ... , NimnuL-Redakcja 9/07/03 13:02
      na przyklad duzy wybór jest w www.4max.com.pl
      ale sa dosc drogie ... ja do swojego Radeona 8500 zrobiłęm samemu - pociąłem wieksze radiatorki od chipsetu . . .

      a powiedz jaka masz karte co chcesz ją rasować, bo moze nie ma sensu . . .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. thx...podobaja mi sie , vikary 9/07/03 11:02
    jest jakis ochotnik co stawial te radiatorki na radku 9500pro ?
    ...a moze taki co nie stawial i karta mu zeszla ? :)
    to nie bylo smieszne

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL