Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85840 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakim programem wkleic subtitle w film? , pachura 9/07/03 10:40
Czesc,

Jakim programem wkleic subtitle w film?
Nie chodzi mi o soft do robienia plikow z napisami (.txt),
ale o taki ktory odpowiednia czcionka "napisalby je"
bezposrednio na klatkach video.

Dzieki!

  1. VirtualDub+VobSub , MTP 9/07/03 10:51
    ten ostatni to plugin do Vduba, ale musisz wykonać ponowną kompresję. Jeżeli coś namieszałem to niech ktoś mnie poprawi.

  2. http://www.cdrinfo.pl/vcd/video/how2txt2vcd.php , Dexter 9/07/03 10:53
    http://www.cdrinfo.pl/vcd/video/how2txt2vcd.php

    Co prawda dotyczy VCD, ale bez problemu nagrasz avika zamiast mpg.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  3. Można także , mieszalnik 9/07/03 13:32
    muxować pliki avi z txt (Vobmux), wtedy masz jeden plik avi a używając odpowiedniego filtra do odtwarzania masz napisy w króre można ingerować-np.kolor, rozmiar.(nie trzeba wtedy rekompresować video a cały proces trwa ok 2min, niestety istnieją pewne ograniczenia)

    1. a skad , Gelfik 9/07/03 13:52
      takiego vobmuxa wziasc ?? no chyba ze blednie napisales
      szukalem w googlach i nic nie znalazl

  4. wow! , Tummi 9/07/03 17:41
    super... tylko czym to sie rozni od plikow w .txt ????????? Tym, ze trudniej dopasowac napisy, bo jest tylko jeden filtr, ktory je obsluguje, a nie dziesiatki plajerow obslugujace .txt ???? Pozatym taki film i tak nie pojdzie z napisami na stacjonarnym plajerku po przerobieniu na vcd albo w tym divx-plajerze stacjonarnym...

    Aha - nie wiem, czy vobmux to nie to samo, co VobSub - bardzo ladnie wkleja suby z dvd... ino trzeba pomieszac z konfiguracja czcionki, wysokoscia napisow itd. Sprawdza sie, jak SupRipper nie daje rady.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Tumi ten jeden filtr , mieszalnik 10/07/03 08:56
      czyli VobSub (który zawiera Vobmux) jest obsługiwany przez te dziesiątki playerów, podobnie jak te dziesiątki playerów wymagają istnienia w systemie WMP lub DirectX.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL