Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PowerDVD - czy można w tym programie zmienić wielkość napisów? , DJopek 9/07/03 17:24
Bo kurcze przeszukałem wszystkie opcje ale nie widzę tam niczego takiego - można zmienić wielkość czcionki OSD ale napisów nie ma :( O ile na monitorze da się oglądać to niestety na TV domyślne napisy są za małe :/ Da się coś z tym zrobić? Może WinDVD potrafi?

  1. obawiam sie, , Tummi 9/07/03 18:04
    ze info o napisach jest zapisane na stale na plycie dvd... i nie da sie tego przeskoczyc ;-( Ew. rip na hdd, modyfikacja vobow, ponowne wypalenie na dvd-/+r ;-))))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Ehh , DJopek 9/07/03 18:09
      To mogiła trochę :( Bo jak będę chciał DVD'ka oglądać na TV (a teraz już inaczej nie oglądam) to będę musiał zgrywać na dysk :(((

  2. ale naprawde tak male literki sa? , Tummi 9/07/03 19:42
    moze usiadz blizej ;-)))))))))

    Swoja droga, to ja nawet napedu DVD nie mam, to niewiele wiem, jak to wyglada na TV ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Małe :-) , DJopek 9/07/03 20:01
      Telewizor mam 21", niby czytać się da ale nie jest to komfortowe bo musisz się wczytywać i skupiać na napisach a nie na filmie :/

      Ale spoko - znalazłem programik PowerDVD Subtitles gdzie można dodawać normalnie napisy w formacie microDVD, więc wystarczy albo ściągnąć z neta, albo nawet prościej wyciągnąć z vobów :-)

      1. no i loozik ;-) , Tummi 9/07/03 21:54
        sorki za posta nie w watku - w2k3 ma jakiegos dziwnego ie ;-(

        A co do wyciagania txt z vobow, to uwazaj z ta 'prostota'... np. mission impossible 2 - katorga! tekst tak znieksztalcony wychodzi, ze strach.

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. A coś specjalnego polecasz? , DJopek 9/07/03 21:59
          Do wyciągania tekstów - bo teraz używam DVD Subripper - z tego co widzę to bardzo ładnie wyciąga napisy, ale sprawdzałem na małej ilości DVD więc pytam eksperta :-)

  3. najlepiej napisy.info ;-) , Tummi 9/07/03 22:17
    Bo raczej ciezko o plytke, do ktorej nie ma napisow w sieci... chociaz kiedys 'baby boy' znalazlem w wypozyczalni, a na necie polskich napisow nie bylo...

    Jesli masz plytke DVD i napisy chcesz wrzucic do .txt, to polecam wlasnie DVD SubRippera - lepszego softu chyba nie ma. Uczy sie, ladnie zgrywa wiekszosc napisow (uwaga na I oraz l, 1 i I, spacje miedzy 1 a 0), ale jak pisalem - czasami napisy go przerastaja.

    Tak czy owak - napisy.info to pierwsze miejsce do odwiedzenia - mozna zaoszczedzic duzo czasu.

    P.S. Do poprawiania napisow polecam "Naprawiacz napisow" z dodatkowymi bazami ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. Oczywiście, że można.. , Remek 10/07/03 00:57
    ...po odpaleniu filmu..w opcjach...

    1. Gdzie? , DJopek 10/07/03 08:43
      Bo jakoś tego nie widzę?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL