Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 54389 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

martwica biosu - epox 8rda , PIvO 10/07/03 12:05
tak tak najpierw sie wam pochwale jaki zdolny jestem..
korzystajac z winflashera postanowilem uaktualnic bios mojej nowej plyty.. cala operacja przebiegla bezproblemowa (najpierw zachowalem stary bios). Po zakonczonym flashowaniu program poprosil o zrestartowanie komputera.
i to wtedy wlasnie pojawil sie zonk! Plyta juz wiecej nie wstala. :/ Teraz pytanie do odwaznych ludzi z wroclawia posiadajacych takowa plyte.. czy znajdzie sie ktos kto przeprowadzi operacje na otwartym biosie? (standardowe postepowanie odpalamy plyte wyjmujemy bios wkladamy moj programujemy wylaczamy zasilanie.)
ewentualnie moze ktos zna miejsca gdzie szybko i nie za drogo
zaprogramowuja mi bios?

[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl]

  1. errata , PIvO 10/07/03 12:08
    zaprogramowuja = zaprogramuja

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  2. skocz do kogos z programatorem , Banan 10/07/03 14:09
    w jakiejs firmie zrobie ci to za kilkanascie zlotych, no moze 20 w porywach 30.

  3. jakbym nie mial gwarancji , mik 10/07/03 15:09
    to sam bym podjechal dla frajdy:) Ale poradze co innego. Kumpel kiedys robil manewr nagrywania biosu w firmie w okolicy mostu zwierzynieckiego. Bodjarze na parkowej w jakiejs firmie komputerowej. Niestety wiecej szczegolow nie pamietam :(

  4. we wroclawiu , LooKAS 10/07/03 16:40
    jest przeciez oddzial PRONOXu? chyba ze szkoda ci tych 35 zlotych...

    1. nie , PIvO 11/07/03 08:31
      nie szkoda mi..
      ale zrobilem to w mcomie na szczytnickiej :) za calego 10zl! :)

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

      1. a to spoko , LooKAS 15/07/03 21:01
        ja nie z wrocka, i tylko tak zasugerowalem :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL