Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8611 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy mozna zdjac wentylator z zasilacza? , Kamil23 11/07/03 21:36
Czy mozna bezpiecznie odpiac wentylator z zasilacza? juz to zrobilem i nawet pare minut pochodzil ale wiecej sie balem :) prosze o opinie na ten temat. Moze ktos juz to robil ???

  1. Juz bylo pare razy omawiane , Mademan 11/07/03 21:42
    Jest to bardzo niebezpieczne, koniecznie musisz miec w nim wiatrak puszczony przynajmniej na 5-7V. No chyba ze wymienisz radiatory na wieksze.

    1. a co moze sie stac ??? , Kamil23 11/07/03 21:46
      a co moze sie stac poza spaleniem zasilacza ???

      1. Zawsze i wszedzie , Mademan 11/07/03 21:52
        Wszystko mozliwe bedzie :]. Ja tylko ostrzegam bo sam sprawdzalem bez wentyla i jak poczulem dziwny zapach i przyjzalem sie zasilaczowi to buchlo zarem az milo ale zdazylem wylaczyc kompa, to samo mialem jak probowalem Celerona 366 puscic bez wentyla na standardowej blaszce "radiator". Rob co chcesz tylko potem miej pretensje do siebie

      2. oprocz spalenia zasilacza to ... , Andrzej 12/07/03 02:38
        moze sie od niego biurko zajarac,firanka,dywan i wogole cala chata a moze i blok ;-)

        "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
        życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  2. IMHO nie , Wolek 11/07/03 21:43
    Chyba, ze wyjmiesz zasilacz z obudowy, rozkrecidz i zmienisz radiatory na jakies inne.
    Moj enligt po awarii gniazda wentylatora na plycie resetowal komputer, strasznie nie trzymal napiec.

    Pozdrawiam !

  3. domyślam się, że chodzi o wyciszenie? , tomx 11/07/03 22:15
    jeśli tak to można nałożyć na "wylot" wentyla coś w rodzaju rury, którą można obłożyć gąbką lub innym "wygłuszaczem". trzeba tylko trochę poeksperymentować z długością rury (u mnie ok. 40cm), ale efekt jest świetny :) aha - lepiej w tym przypadku nie redukować obrotów wentyla :)

    1. duzo daje takze wyrwanie kratki ;) , 1Majkel 11/07/03 22:29
      oslaniajacej wentylator, oczywiscie wdedy nie bedzie to za ladnie wygladalo ale daje naprawde dobre efekty.
      Tak przynajmniej zrobilem na kompie - serwerze, zasilacz to byl stary Codegen AT, wentyl byl strasznie zajechany juz ;) wiec wymienilem go na nowy i przy okazji pozbylem sie tej kratki.

      http://www.F22TAW.prv.pl

      1. Potwierdzam , Mademan 11/07/03 23:34
        W starym Codegenie tez wyciolem to badziewie, nie dawalem grila bo przeciez i tak z tylu nie widac a palce mam juz wprawione :]. Do tego zapodaj wentyl na 7V (jak to zrobic poszukaj na boardzie)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL