Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8408 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak przejsc misje w refinerii w Splinter Cell'u? , Mms 12/07/03 00:28
Sledzilem ciagle goscia z teczka, ktory mial obstawe. Koles wszedl do jakiegos pomieszczenia, cos tam porobil i nastapil wybuch. Pomieszczeenie to, to jakas stolowka. Znalazlem tam apteczke i nie wiem, co mam dalej robic.

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

  1. oni po jakimś czasie , masza 12/07/03 11:57
    wsyzscy zaczną uciekać...musisz za nimi lecieć przez cały LEVEL, do samego końca ..(aż do mostku, przy którym stoi motorówka).

    Pozdrowionka !!!

    1. znaczy się pierw, musisz przejść dookoła (jest taki dużyy ogień) , masza 12/07/03 11:59
      wspiąc sie po skrzynkach na rurę, wejść do takiego magazynu, (bedą tam rozwalać komputery), gdy je rozwalą wskoczysz tam, i wybijesz kilku gostków..a następnie musisz gonić tego z teczką przez caly level...

      Pozdrowionka !!!

      1. Wiec tak. , Mms 12/07/03 12:44
        Wchodze po schodach metalowych i pisze, ze samoloty atakuja na refinerie. Ide prosto i wybijam kogo trzeba. Pozniej ten koles z teczka jest w jakmis pomieszczeniu. Przed wejsciem do niego stoi dwoch gosci, ktorych zabijam i zwloki przenosze w inne miejsce, aby nikt ich nie zauwazyl. Potem ten koles z teczka idzie na prawo [moje prawo, jak patrze do pomieszczenia] w tym pomieszczeniu, a znim dwoch gosci. Nastepnie jest wybuch. Wtedy wchodze do srodka. Pomieszczenie przypomina jakas kuchnie/stolowke, w ktorej znajduje apteczke i tyle.

        Pozdrawiam

        1. Chodzi o ten ogien na zewnatrz? , Mms 12/07/03 12:46
          j.w.

          Pozdrawiam

          1. zanim wejdziesz do tego pomieszczenia , Xavier 12/07/03 13:30
            to idz na prawo tam gdzie jest ogien, podskocz, zlap sie rury i po niej przez - zdaje sie - okienko wejdziesz do pomieszczenia do ktorego oni wczesniej weszli. Jakos to tak bylo chyba.

            "ja nie jestem agresywny - agresywność:
            jeden"

            1. OK. Dzieki. , Mms 12/07/03 13:49
              j.w.

              Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL