 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ligand17 06:56 » DJopek 06:56 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23649 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Pomocy!!! Problem z WinXP Professional , adminik 14/07/03 00:09 Mam printserwer D-Link DP-303 i tam ustawione 2 drukarki, na jednym komputerze w sieci zaintalowalem Windowsa Xp Professional i w otoczeniu sieciowym nie moge dostac sie do printerwera, nie widac go, i nie mozna go wywolac przez nazwe sieciowa \\serwer , czy moze wie ktos co moge zrobic zeby to dzialalo, prosze o pomoc...Adminik - zainstalować , mirkrup 14/07/03 00:21
oprogramowanie od D-Linka, a poza tym, to co to za sieć? Novell czy Windows? - nie powtarzac , Wedrowiec 14/07/03 01:19
posta - zaczekaj, pewnie ktos sie znajdzie, poza tym wiecej szczegolow - pod jakim systemem stoi drukarka."Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani" |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|