 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ligand17 06:56 » DJopek 06:56 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23571 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Haslo polaczenia z internetem w WinXP , Nebuchadnezzar 14/07/03 01:33 Mam pewien irytujacy problem podczas laczenia sie z netem. Mam modem (i pakiet internetowy u tepsy) i za kazdym razem podczas wybierania numeru oprocz tego ze wciskam "Polacz" musze wpisywac haslo - tzn. kasuje ciag 16 znakow z pola "Haslo" ktore windows nie wiadomo skad se wynalazl i wpisuje moje haslo ktore wczesniej wpisywalem i probowalem zapamietac na szereg roznych sposobow (pole "Zapisz haslo" oczywiscie jest zaznaczone). Mam WinXP Prof + SP1. Dzieki za ew. pomoc.dupa na stołku, morda przy korycie... - Nie musisz kasowac tego , Trunks 14/07/03 01:42
xp tak szyfruje hasło połączy się bez problemu tylko musisz mieć zaznaczone zapisz hasło- a to dopiero... , Nebuchadnezzar 14/07/03 15:39
jesli prawde mowisz to jestem zszokowany. Szyfrowanie hasla? Czego to ludzie nie wymysla.dupa na stołku, morda przy korycie...
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|