Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » etranger 08:29
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19

 Dzisiaj przeczytano
 28311 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znacie jakies fajne programiki do zabawy w grafice ??? , Paterek 14/07/03 13:43
Ostatnio dorwalem Morpheusa i przyznam ze od tej pory zaczalem sie bawic roznymi takimi duperelami. Fajnie przerobic zdjecie kolegi, dorysowac mu cos i oglnie sie napsocic. Teraz sie cholernie nudze i dlatego prosze wasz podajcie mi pare tytulow do robienia filmikow itp ...pozdr...

What's DEMOCRACY?
Democracy is the freedom to elect our
own dictators...

  1. moglbys troche jasniej sprecyzowac prosbe , Outsider 14/07/03 15:28
    jesli chcesz robic filmiki z utworzonych grafik to polecam Animation Paint Shop Pro, natomiast jesli chcesz tworzyc wlasnie przestrzenne animacje to pomocna moze okazac sie Maya lub 3d Studio (polecam to drugie, choc nie ktorzy uwazaja, ze maya jest lepsza).

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    1. Dzieki:) , Paterek 14/07/03 16:31
      Zobaczylem jakim wielkim zainteresowaniem cieszy sie moj post dlatego zrezygnowalem i postanowilem poszperac w innych zrodlach..Dzieki Ci bardzo jak jedyny raczyles w ogole cos napisac

      What's DEMOCRACY?
      Democracy is the freedom to elect our
      own dictators...

      1. alez prosze Cie bardzo , Outsider 14/07/03 17:00
        zawsze chetnie pomoge, w koncu po to jest board. Musze tylko znac odpowiedz na postawione w poscie pytanie.

        Okiełznany Ukierunkowany Twór
        Sometimes Informatycznie
        zDEspeRowany...

  2. ja używam głównie GIMP'a pod linuxem, , fiber 14/07/03 17:36
    potrafi (prawie) wszystko. Pod windę też polecam, ale jest dużo uboższy i niestabilny... (jak cała winda zresztą... ;) )
    Poza tym Photoshop, ale pozwolić sobie możesz tylko na pirata, bo dla prywatnego
    użytkownika jest niewypłacalny. Zamiast pełnego PS-a polecam Photoshop Elements, do zabawy o której piszesz wystarczy całkowicie, a nawet cena jest akceptowalna. DO niego jako pluginy obowiązkowo KPT, jest ich cała seia, a KPT 3
    były nawat udostępnione kiedyś za darmo na CD w jakiejś fachowej gazecie.
    Uwaga: słyszałem o prblemach współpracy KPT z PS 7 i PSE 2, ale KPT da się zainstalować również pod w.w. Paint Shop Pro.
    pzdr.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  3. jasne że znamy , bodeq 14/07/03 19:14
    notatnik windowsowy choćby, vide ascii arts ;P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL