Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » etranger 08:29
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19

 Dzisiaj przeczytano
 28197 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wkurzajacy zegarek Win 98 , M. Zochowski 14/07/03 13:50
Witam,

Mam maly problem z zegarkiem w Win 98. Otoz diabelstwo samo sie przestawia o godzine w tyl. Czasem nawet datnik szaleje i pokazuje inny dzien. Czy ktos wie, jak sobie z tym poradzic i co jest przyczyna tego?

Pozdr.

Got no money, got no style, ladies
vomit when I smile

  1. moze masz slaba baterie ? , PaszkfiL 14/07/03 14:00
    na MoBo ?

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Jeżeli pracujesz w sieci , MTP 14/07/03 14:00
    to prawdopodobnie system synchronizuje sie z serwerem.

  3. sprecyzuj, czy czas i data są złe w BIOS'ie czy pod... , Jaceqp 14/07/03 14:04
    ... systemem oper. To fakt, że przy pracy w sieci czas jest synchronizowany z serwerem - pod warunkiem oczywiście że ta opcja jest uruchomiona...

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  4. MTP , M. Zochowski 14/07/03 14:04
    Hmm, mozna temu jakos zaradzic?

    Pozdr.

    Got no money, got no style, ladies
    vomit when I smile

    1. Zmień czas na serwerze :) , MTP 14/07/03 14:09
      nic więcej nie wymyślę

  5. Jacekqp , M. Zochowski 14/07/03 14:07
    Pod systemem operacyjnym. Jak mozna wylaczyc opcje sychronizacji zegarka z serwerem?

    Got no money, got no style, ladies
    vomit when I smile

    1. no ja np. w pracy mam... , Jaceqp 14/07/03 14:14
      ... novell'a 4.11... i tam o ile dobrze pamiętam w narzędziach administracyjnych jest coś takiego... Z tym, że na razie z tego nie korzystałem... Na razie każdy komp ma datę ustawianą oddzielnie. Może (jeśli też masz novell'a) odznacz pod windą we właściwościach klienta sieci NetWare "przetwarzanie skryptu logowania". A tak w ogóle to nie lepiej ustawić porządnie zegara na serwq??

      pozdr.
      Jaceqp

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  6. OK, , M. Zochowski 14/07/03 14:17
    sprobuje... Dzieki wszystkim za troske.

    Pozdr.

    Got no money, got no style, ladies
    vomit when I smile

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL