Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32543 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam małe pytanko , gaspar24 15/07/03 00:03
jaka może być przyczyna nie dzialania dual chanel na płycie gigabyte 8sq800, pamiątki włożyłem kingstona 256 (bliźniaczą parkę) 333, - podkreślam celowałem w odpowiednie banki napewno tu się nie pomyliłem ;), oczywicie instrukcję już przeczytałem

  1. a przeczytałeś w końcu TPC faq? , fiber 15/07/03 00:08
    ...szkoda, jest pomocne!
    pzdr.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

    1. czy tam znajdę odpowiedż na moje pytanie ? ;) , gaspar24 15/07/03 00:11
      123

      1. znajdziesz odpowiedz , Wedrowiec 15/07/03 00:13
        na pytanie jak zadawac pytania ;)

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

      2. TAK! jesli zastosujesz sie do zasad FAQ to otrzymasz odpowiedz TUTAJ ... , PaszkfiL 15/07/03 00:13
        ... najpierw FAQ pozniej OPDPOWIEDZ!

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. hmm... , qwertix 15/07/03 00:09
    a czemu uwazasz ze nie dzialaja w dualu??

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. uważam tak ponieważ przy bocie , gaspar24 15/07/03 00:12
      wielkimi literami pisze "single chanel 128bit 333"

  3. w temacie , Zryty_Berecik 15/07/03 00:23
    piszemy +/- o co nam chodzi w poście
    a piszac mam małe pytanko nic nie wiadomo.... !

    W TEMACIE POST PISZ MNIEJ WIECEJ O CO CI CHODZI !!!!!!!!!!!!

    1. w związku z tym, czy mam ponownie wysłać posta ? , gaspar24 15/07/03 00:26
      sorry za ten wstęp ale jest już późno ja się biedzę przy tych bebechach i jakoś tak nie zauważyłem że temat jest z du...y wzięty ;) ale moglibyście już przestać moralizować ?

      1. niom lepiej nie ;) , qwertix 15/07/03 00:31
        a co do problemu to moze:
        -pomyliles banki chociaz uwazasz ze tego nie zrobiles
        -nie uwaznie przeczytales instrukcje ;) i nie zauwazyles ze trzeba cos w biosie odpalic
        -moze trzeba by upgrade biosu zrobic
        -oddac plyte do serwisu ;)
        Jest juz pozno jak sam zauwazyles i uciekam spac bo rano znow do pracy :|
        Powodzenia

        jak cos moze pojsc zle to napewno
        pojdzie

  4. Masz cześci od Zmielonego konia , blimek 15/07/03 07:32
    i dlatego ci nie chodzi

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. lol :-) , grzelcio 16/07/03 10:52
      leżę :-)

      www.grzelcio.prv.pl
      Moja storna domowa - krótko,
      zwięźle i na temat.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL