Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36605 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie mam stacji dyskietek i to jest problem :(... , Paterek 15/07/03 14:21
Chcialem sobie w koncu zbootowac plytke bo za kazdym formatem latam do kumpla zeby mi zrzucil windowsa. Moze wie ktos jak to zrobic w nero ? Tak zeby po uruchomieniu kompa ladnie wlaczal mi sie instalator windy albo dos .....??? pozdr....

What's DEMOCRACY?
Democracy is the freedom to elect our
own dictators...

  1. no raz zrob sobie plyte bootujaca , NimnuL-Redakcja 15/07/03 14:23
    ale musisz miec przez moment dyskietke ;>

    robisz boot diska i wszystko . . . wiecej nie bedziesz biegal .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. no wlasnie.... , Paterek 15/07/03 14:38
      tak to tez potrafie :) Ale jak zrobic to bez dyskietki ?????

      What's DEMOCRACY?
      Democracy is the freedom to elect our
      own dictators...

      1. poszukanj na necie obrazow dyskietek , Yorg 15/07/03 14:41
        chociazby i Tu:
        http://www.bootdisk.com/

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. nie jestem pewny czy Nero , NimnuL-Redakcja 15/07/03 16:42
          czy inny program zabootuje z obrazu dyskietki ... nigdy tego nie robiłem przynajmniej .

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. w nero , Yorg 15/07/03 18:40
            jak robisz boot CD to jako boot image data (sorry - mam wersje ang) mozesz wybrac albo bootable logic device albo image file (o rozszerzeniu ima).

            GG: 1706185
            lub komórka :)

  2. przecie płyta Windy... , petropanko 15/07/03 14:27
    jest butująca. Przynajmniej XP, bo 98 to już nie pamiętam. Po formacie ustawiasz napęd CD-ROM jako butujący (Bios), i naciskasz F8 (bodaj) jak się pojawi komunikat i jazda.

    -petropanko-

    1. nie wszystkie ... , PaszkfiL 15/07/03 14:27
      ... "orginaly" sa botowalne ;) ale fakt faktem winda ta orginalna jest botowalna ...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. tylko trzeba miec oryginalna plyte , Meteor 15/07/03 14:35
      albo kopie 1:1...

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

      1. A więc posiadam tak dobrą kopię bezpieczeństwa ? , Dracoxik 15/07/03 16:16
        czyznaki... :)

        yoma taisan!

      2. ja nie ma orginala , Cadd 15/07/03 18:13
        ani kopi 1:1, tylko Win98SE i tez jest butowalna :P

        chyba ze kopia 1:1 to tez obraz plyty...

        Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
        zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
        google"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL