Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40662 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IRQ - POMOCY!!! , _demon_ 15/07/03 21:56
Mam problem z przerwaniami:
Karcie graficznej i Karcie muzycznej przydzielany jest to samo przerwanie.
Tak samo jest z kartą sieciową i kontrolerem Ultra IDE.
Żonglowanie kartami niestety nic nie daje.
Gdy odinstaluje te wszystkie urządzenia i zostaną zainstalowane to, przydzielany jest im jedno przerwanie (dla 4 urządzeń)
W każdej z tych sytuacji komputer zawiesza się po kilkunastu minutach słuchania muzyki, lub gry w grę wykorzystującą 3D.
Zmienianie sterowników nic nie daje, podejrzewam że trzeba przydzielić przerwania w biose, lecz nie wiem jak.
bios firmy AWARD.

PROSZĘ O POMOC

DEMON

  1. w biosie , Wedrowiec 15/07/03 23:45
    wylaczasz plug'n pray a raczej automatyczne przydzielanie zasobow i bawisz sie dalej recznie :)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. ok ale.. , _demon_ 16/07/03 13:39
    Wporządku, ale gdzie mam ustawić te przerwania, bo nie wiem gdze w widnodowsie (XP) się to robi.
    Proszę napisz mi dokładniej :-)

    Z góry thx, pozdrawia
    demon

    DEMON

    1. nie nie, , Wedrowiec 16/07/03 14:51
      wylaczasz plug and play w biosie i rowniez w biosie recznie ustawiasz przerwania - czesc plyt ma nawet np 1 slot pci to irq... wybierasz sobie, wylacz tez opcje plug and play aware OS czy jakos tak

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  3. hm.. , _demon_ 16/07/03 23:53
    U mnie w biosie (award) nie mogę ręcznie ustawić przerwań.
    Mogę wyłączyć przydzielanie, ale to nic nie daje.
    Tym czasowo komp się nie wiesza, udało mi się zrobić że na jednym przerwaniu jest k.sieciowa i k. graficzna jakoś im to nie przeszkada :) na razie.
    a w windzie nie można przerwań ustawić??

    thx, pozdrawiam

    DEMON

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL