Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40701 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

net przez satelite??? , mati 15/07/03 22:48
jesli możeci to zobaczcie na ten adres http://www.internetsatelitarny.pl i powiedzcie co o tym sądzicie. oplaca sie kupic tuner cyfrowy i kożystać z netu przez satke??wydaje mi sie ze casablanca byla by najlepsza bo bez oplat?? czy ktoś może łączy sie w ten sposób?? dzieki za pomoc

ZALMAN Cooling :)

  1. szybkie pytanie , Mackie Messer 15/07/03 23:43
    czy oba kanaly sa realizwane via satelita? Bo podejrzewam ze tylko down. Opowiem Ci cos: na bodajze ostatnie konferencji Interenet Societi w ITL w wawce pwna firma z radomia bodajze( polskie telefony s.a. czy cus) przedstawila fajny pomysl na internet dla wsi i miescowosci nisko zaludnionych. Pomysl znany jush na swiecie ale wpisany w polskie realia. To cuś to skyDsl. Dostajesz internet, kanal down z satelity. Niestety wszystko bylo by za drogie gdyby up takze lecial ta strona. Dlatego ta firma odkupila od Cenertela wszystkie(tak mi sie wydaje) stare analogowe przekazniki starej telefoni komorkowej. Ta droga sygnal idzie do centrali(bodajrze w psarach jest jedno z wiekszych centr w naszej czesci europy przekazow satelitarnych) i wraca do satelity. Hucznie firma zapowiadala ze cenny abonamentu mogly by sie zamknac ponizej 100 zlotych. W cenie tego dostajesz nie limitowany dostep do 128 kb/s na down. I tu jest fajny motyw. W kazdej chwili dany uzytkownik moze sobie "podkrecic" swoje lacze az do 2 Mb( np gdy ciagniesz cos i jush nie mozesz sie doczekac :) ale wtedy zaczynaja ci jush leciec impulsy(taryfikacja co sekunde). Moj profesor, ktory wyklada u mnie transmisje dannych powiedzial ze widzial ten system jush dzialajacy. Niestety od Listopada o projekcie nic nie slychac. Waskie gardlo takich systemow to to centrum uplodu w Psarach. Gdy duzo ludzi zechce w jednym momencie sie polaczyc caly system moze sie wyolzyc. Tak podejrzewam. Nie moge sie doczytac jak jest tutaj z kanalem UP. Pozdrowka

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL