Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48544 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z tv out , rokin 16/07/03 22:49
mam problem z tv out. Pewnie cos zle podlaczam, ale probowalem z karta na nvidia i na ati radeon i mam problemy
1. podlaczone kablem s-vhs tv<->svhs karta - mam czarno bialy obraz wybieralem juz rozne ustawienia systemow ale obraz jest czarno bialy , kiedy podlaczam euro tv<->s-vhs karta - obraz jest lepszy, ale kolory strasznie mdle i w ogole nie moge ogladac zadnych filmow (na kompie wyswietla sie film, a na tv jest czarny ekran) poza tym gdy mam podlaczone przez euro nie moge wejsc do biosu kompa bo ekran strasznie miga tak jakby monitor nie mogl sie wlaczyc.
2. probowalem z karta nvidia na tv thomson scenic 100 Mhz ale tu jest jeszcze gorzej nie mam w ogole obrazu.
Nie wiem co mozna skonfigurowac jeszcze probowalem wiele ustawien w roznych zakladkach ale ciagle jest to samo. Czy ma ktos tv thomsona i bylby tak mily i krok po kroku opisal jak podlaczyc kompa z tv bo ja juz nie wiem albo gdzie mozna znalezc najlepiej z obrazkami jak sie to robi. Mam obecnie radeona 9500 pro i tv thomson

  1. Może masz , borg18 16/07/03 23:42
    złe kalbe, ja też mam 9500 pro i obraz na tv jest super, spróbuj z kablem,albo we właściwościach karty=>ekrany.

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  2. moze musisz tryb wyswietlania na PAL ustawic? , cobrajas 17/07/03 08:31
    ktos tu kiedys wspominal ze mial karte z za Oceanu i ona nie miala PAL-u....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL