Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 49553 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak to jest z tymi płytami cdrw? , Kaszpirowski 16/07/03 23:40
Mam nagrywarkę LG 81160 16/10/40 zainstalowałem nero i wkładam płytę cdrw po wcześniejszym zainstalowaniu InCD ,formatuje a potem na płytę nie mogę nic nagrać.
InCD mówi mi ,że napęd obsługuje MRW i ,że nie obsługuje napęd nagrywania MRW.
O co tutaj chodzi?

|Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
|Gigabyte rOdeon 9000Pro|
|Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

  1. o co tu chodzi , zorg 16/07/03 23:44
    jak zformatowales plytke w incd to jest ona po wlozeniu do napedu wylacznie dla tego programu . wsadz inna cd-r or rw a wszystko wroci do normy !

    salsa merenqe bachata

  2. Na sformatowaną płytę nagrywasz jak na dyskietkę ... , zartie 17/07/03 00:27
    ale pod warunkiem, że InCD cały czas jest w trayu (strzałka na ikonce powinna zmienić kolor na zielony) i nie uruchomiłeś Nero.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. hmm , LooKAS 17/07/03 00:43
    Niestety InCD tak ma... niby plytka sformatowana a tu nic z tego... ja musialem CDRW formatowac ze 2-3x zanim zalapalo (pod MRW, pod zwyklym UDF dzialalo pewniej)...
    kiedys (niedawno) chwalilem InCD - teraz powiem jedno... kupa, syf, i g..no. Wywal ten chlam i zaisntaluj albo DirectCD od Roxio, albo nie uzywaj wogole nagrywania pakietowego. Ale jak juz sie zdecydujesz, to koniecznie zanacz opcje weryfikowania zapisu, bo mozesz sie pozniej zdziwic :)

  4. wraz z wejsciem wersji InCD 4.x , glewik 17/07/03 14:18
    pojawilo sie wiele niekompatybilnosci tego programu z nagrywarkami i raczej radze na jakis czas omijac ten program.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. tak własnie zrobiłem , Kaszpirowski 17/07/03 15:58
      dzięki wszystkim za łopatologiczne wyjaśnienia:)

      |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
      |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
      |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    2. święta prawda , Marechi 17/07/03 18:17
      z tym InCD 4.x , wróciłem do 3.5.24.0 i jest OK (LG GCE-8240B)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL