Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48943 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odnosze wrażenie że współpraca z Intelem, niezbyt dobrze odbija się na obiektywności , Darkseeder 17/07/03 08:49
serwisu Twojepc.pl przykład? Szukam recenzji jakiejs płyty pod Athlona, a tu nic...

Sexo bajo testosterona:)

  1. kheee??????? , Wasabi 17/07/03 09:45
    http://twojepc.pl/...ly.php?id=msi_sis_and_nforce2

    Nothing to see here

  2. jedyny słuszny serwis... , PrzeM 17/07/03 11:39
    ...love TPC :)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. Co to za herezje :] , Mademan 17/07/03 17:19
    Ja z kolei uwazam ze zbyt duzo jest o AMD :D, ale nie zmienia to faktu ze TPC jest THE BEST i prosze wyjsc i przeprosic :>

    1. nie chodzi o to, ze czegos jest wiecej czy mniej , Outsider 17/07/03 22:44
      uzytkownicy wypowiadaja sie na tematy, ktore sa im bliskie (czyli mowi sie o sprzecie, ktorego sie uzywa). Jesli firma dyktuje zbyt wysokie ceny to wiekszosc uzytkownikow wybiera produkty innego producenta - ktore rowniez sa wydajne i w dodatku tansze.

      Okiełznany Ukierunkowany Twór
      Sometimes Informatycznie
      zDEspeRowany...

      1. Ja jestem w tej mniejszosci :] , Mademan 18/07/03 00:12
        Kiedys bylo na odwrot to AMD bylo rzadkoscia i malo osob mialo ich proce, ale nie mieszam sie w wojne ja jestem na Intelu od zawsze i nie zamierzam zmieniac tej sytuacji i szanuje wszystkich co maja AMD, ale chodzilo mi o to ze kolega Darkseeder poprostu przegiol i tyle !!!

  4. Nie !!!!!!!!!!!!!! , bursta 17/07/03 17:36
    Proszę nie wychodzić ale przeprosić wszystkich użytkowników ewentualnie przedstawic dowody na to co się rzekło.
    Mówic można wiele . Prowokować do czasu aż się w ryło dostanie.
    Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL