Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54251 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Obudowa Compaq Microtower ATX black , abes99 17/07/03 14:22
Witam ;) Ostatnio strasznie mi sie spodobala ta buda http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14234068 Ktos moze wie, czy wejdzie do niej plyta full ATX? I jeszcze oczywiscie gdzie mozna ja kupic za rozsadne pieniadze? A moze ktos z Was moze taka zalatwic (np pracuje w serwisie compaq'a)? Szukam takiej z kompletem zaslepek, potrzebuje do mojego przyszlego serva ;) Dzieki za info....

Narka i pozdruffka ;)
abes99

  1. Nie wejdzie , Tryna 17/07/03 14:28
    Maksymalny format płyty - microATX

    De Gustibus non Disputandum Est

  2. raczej Full ATX nie wejdzie , mateusz 17/07/03 14:29
    raczej Full ATX nie wejdzie , gosc pisze : liczba otworów na karty na tylnej ściance: 1AGP + 3PCI , wiec pewnie tylko mikroATX .

    1. no to szkoda :( , abes99 17/07/03 14:41
      a mozecie polecic jakas fajna, mala obudowe (micro lub midi), do ktorej wejdzie plyta full atx, najlepiej cala czarna w rozsadnej cenie? chyba ze w ostatecznosci zmienie plyte na mATX :)

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

  3. Wejdzie wejdzie... , evil 17/07/03 15:33
    juz nie raz sie pakowalo wielgachne epoxy do microATXow :]]

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. a ciekawe , LooKAS 17/07/03 16:33
      jak sie ma do tego opis na tej stronie z allegro: " liczba otworów na karty na tylnej ściance: 1AGP + 3PCI." i ciekawe jak wcisnac epoxa z 6PCI? :)

      1. Fotek Ci nie przesle... , evil 17/07/03 16:48
        bo by albo klisza pekla, albo matryca poszla w...daleko by poszla ;)
        Delikatnie sprawe ujmujac, nie bylo to arcy-ladne ;] ale po wykonaniu kilku odwiertow,naciec etc 8kha+ wszedl do takiej budy :)
        A dumny z siebie byle,HOHO ;D

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

        1. no wlasnie , Kane 17/07/03 18:50
          tylko po przerobkach. Ogolnie ta buda jest dosyc mala i strasznie malo przewiewna. Ale to ze jest ladna to fakt :)

          Pozdro Kane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL