Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54015 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Modem i ISDN pomóżcie bo mnie rodzinka kill , Klacia 17/07/03 14:26
Mam problem!Właśnie moja rodzinka sprawiła sobie ISDN(taka skrzynka z dwama wejściami analogowymi i 2 cyfrowymi)głównie po to aby ktoś mógł się do nas dodzwonić gdy ja siedze w necie:) no i jest problem ponieważ to miało działać nawet jak nie mamy tel. cyfrowego! Sa podłączone dwa analogowe i modem!Goście z telekomuny mówią że mam źle skonfigurowany modem który zajmuje dwie linie!!!Znam się na komputerach przeszukałem wszystkie dostępne opcje i nic nie znalazłem POMÓŻCIE!!!!

  1. to moze napisz , J@rek 17/07/03 14:28
    jaki masz sprzet jakie oprogramownie... latwiej bedzie pomoc

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. opcje, właściwości połączenia , malyy 17/07/03 14:33
    ustaw, żeby modem łączył się po jednym kanale, tzn 64 kB/s i będzie ok

    Pozdrawiam Andrzej

  3. Oczywiście , BONUS 17/07/03 14:38
    Masz modem ISDN!!???
    Pozdro
    BONUS

  4. Jeżeli masz modem analogowy, , mjenso 17/07/03 15:00
    to zapomnij. Albo kupisz modem cyfrowy albo zamówisz MSNa ;o)

    http://www.cert-clan.com

    1. Co zapomnij, co zapomnij , Fl@sh 17/07/03 16:35
      Normalnie ma dzialac! Napisz przede wszystkim czy to co masz to modem, czy karta ISDN. Jesli modem, to jak go podlaczyles. Powinien byc podpiety pod wejscie analogowe razem z ktoryms z telefonow, albo sam, a do niego telefon. Jesli juz tak zrobiles - opisz dokladnie co sie dzieje, tzn co nie dziala

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

      1. ano zapomnij... , mjenso 17/07/03 18:13
        ...o rozmowach tel. i surfowaniu na raz mając modem analogowy ;p

        http://www.cert-clan.com

        1. nie gadaj , mirkrup 17/07/03 22:18
          bzdur - po to są 2 kanały, żeby z nich korzystać!

        2. kurna tutaj , Babek 17/07/03 22:20
          miał być mój post poniźszy

  5. Co to za sieć? , bursta 17/07/03 19:44
    więcej info o sprzęcie.. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  6. hmm nie wiem czemu niby tak miało by być , Babek 17/07/03 22:19
    przecież są dwa kanału a modem analogowy moze wykorzystać chyba tylko jeden więc jaki problem ? na ISDN mogą jednocześńie działać dwa urządzenia nie ważne czy analogowe czy cyfrowe, tlyko ze numerów MSN mozna tylko 2 dla analogowych jak chcesz więcej to tylko cyfrowe urządzenia wchodzą w grę.

  7. Spoko ludzie juz po sprawie dziala:) Przeżyje:) , Klacia 17/07/03 23:59
    To jest modem analogowy i tel tez analogowe i dziala mogę być w necie i dzwonić jednocześnie! Dzięki za rady ale sam wpadłem na usterkę-bardzo banalną zreszta:) Szanowny pan monter super mega turbo fachowiec nie wcisną wtyczki od zasilania do końca i poprostu skrzynka nie miała zasilania! wcześniej na to nie wpadłem bo paliła się jedna dioda na obudowie-bo urzadzonko w razie braku zasilania pobiera prad z sieli tel. ale nie może wykorzystać w pełni swoich możliwości! Brawo dla monterów brawa dla telekomunikacji!!!! DANKE

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL