Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58206 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Apache 2.0.39 co jest nie tak !!! , Albin 18/07/03 01:15
Zainstalowałem zgodnie z przeczytanym opisem gdzies na www poswieconej php itp. w katalogu usr.Utworzylem katalog sfp a w nim www oraz katalogi logs oraz cgi-bin.
Dokonalem zmian w pliku httpd.conf zgodnie z instrukcja.
Problem tkwi w tym ze z uporem maniaka apache po wpisaniu w
przegladarke (sugerowanego przez autora opisu konfiguracji)
numeru 127.0.0.1 lub localhost wyswietla zawartosc katalogu htdocs a nie www.Moze cos przeoczylem?
dzieki za pomoc.

A64 3800+\
1GB DDR333 \
WD800JB\Galaxy7900GS

  1. sugeruje ze w httd.conf .... , PaszkfiL 18/07/03 01:39
    ... nie zminiles katalogu w ktorym sa strony ... check it ...

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. hmmm.... , SpooN 18/07/03 10:59
    sprawa wyglada tak --- po wpisaniu w przeglarce tylko http://localhost --- ma sie pojawic zawartosc katalgou htdocs (przewaznie strona przywitalna apache) jezeli kcesz odpalic inna stronke np: 'mojewww' to w htdocs tworzysz katalog mojewww , wrzucasz tam wszystkie pliki twojej stronki , restartujesz apache i wpisujesz w przegladarce http://localhost/mojewww --- wtedy otwiera sie index.html z mojewww --- apache jest domyslnie skonfigurowany azeby w wyznaczonym katalogu poszukiwal pliku index.html --- jezeli go nie ma to wtedy wyswietla zawartosc katalogu.
    jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to wal na maila

    Learn IT, Make IT, Live IT

  3. dzieki !!! , Albin 18/07/03 20:16
    bede walczyl dalej !!!

    A64 3800+\
    1GB DDR333 \
    WD800JB\Galaxy7900GS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL