Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57755 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] kolejna 'dziura' w windows'ach , rad 18/07/03 10:05
http://info.onet.pl/768094,18,item.html
no niezle harpagany.
pozdro.

mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  1. No ladnie ladnie... , evil 18/07/03 10:14
    trzeba jednak przyznac, ze o LSD pierwszy raz uslyszalem jak o "zespole informatykow" :)))

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. Tzn -> , evil 18/07/03 10:15
      wczesniej "trabili" ze to jacys hackerzy itp itd ;P

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

      1. nalezy zwrocic uwage ze jest to jednak... , rad 18/07/03 10:23
        'nieformalna' grupa badawcza:))

        mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  2. kur... to sie nazywa zetelna informacja , Okota 18/07/03 10:44
    nawet linka do latki nie podali... hociazby numeru latki ech...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. Nie podali,bo... , evil 18/07/03 10:52
      taka jeszcze nie powstala..?

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

    2. Popatrz tu... , kicior 18/07/03 12:48
      http://news.com.com/...9_3-1026420.html?tag=fd_top
      http://hacking.pl/news.php?id=2500
      http://lsd-pl.net/special.html
      http://www.microsoft.com/.../bulletin/MS03-026.asp

      poszukaj i poczytaj choć troszkę zanim zaczniesz płakać i narzekać.

  3. a wogóle ta informacja to straszny bzdet... dziennikarze rozpetali afere... , Seba78 18/07/03 11:07
    a wogóle ta informacja to straszny bzdet... dziennikarze rozpetali afere jakby chodziło o niewiadomo co. Kurde, przecież cały czas odkrywa się kolejne luki w oprogramowaniu microsoftu i nie tylko. Przynajmniej raz na tydzień coś takiego słychać. A tu nagle dzienikarze podjarali się i trąbią na cały kraj a laicy się tym podniecają... ehhh, nie ma to jak tematy zastepcze, a w dodatku jeden powie a stu bezmyślnie powtórzy...

    www.nieruchomosci-gil.pl

  4. ciekaw jestem ile MS zaplacil , Outsider 18/07/03 12:21
    grupie LSD za podzielenie sie informacjami na temat tej usterki.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL