Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66882 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Joke idealny do familiady , alkatraz 19/07/03 14:09
Jedzie rodzinka po weselu samochodem. Tatuś kierowca-nawalony.
-Oj stary, stary, pijany jesteś! Ja na trzeźwo z Tobą nie pojadę tym autem - mówi żona
Ojciec wyciąga flaszke ze schowka, podaje żonie i mówi- pij!
-No co Ty stary, Ty piłeś, ja mam pić jeszcze?
-Pij jak karzę! - Mąż się denerwuje.
Jadą dalej jadą, nagle ojciec zatrzymuje samochód, wyciąga flaszkę ze schowka i podaje synkowi.
-Pij mały,...no bierz i pij jak mówię!
-No co ty stary,! Ty piłeś, ja piłam, jeszcze dziecku karzesz???!!- oddzywa się na to żona
-Siedź cicho żono, a ty mały-pij.
Jadą sobie jadą dalej, aż tu ich nagle zatrzymuje policjant.
-Dzień dobry, -nachyla się policjant do okna samochodu - uuuuu coś czuję że pan sobie ostro dał w palnik panie kierowco.
-Co pan, ja? Daj pan alkomat. Dmucha w alkomat i wychodzi 2 promile.
-No, to do radiowozu prosze - mówi policjant patrząc na alkomat.
-No co pan, ja nie piłem, daj pan żonie niech dmuchnie.
Żona dmucha, i też ok. 2 promili.
-No ładnie - mówi policjant - Pan pił, żona piła, jaki wy przykład dziecku dajecie.
-O!! No właśnie, daj pan dziecku niech dmuchnie odpowiada Ojciec.
Dziecko dmucha na pół przytomne- 1 promil.
Policjant w szoku. Na to oddzywa się matka:
-Oj panie policjancie, panie policjancie, coś się wam ta maszyna popsuła.

  1. super , vector 19/07/03 14:11
    chcemy jeszcze

  2. [cichutko]he_he[cichutko] , evil 19/07/03 14:16
    ;-)

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  3. Fajniutkie. , Mms 19/07/03 14:50
    j.w.

    Pozdrawiam

  4. Policjant dmucha: , Cartman 19/07/03 15:22
    Wynik = 3 promile :)
    - Faktycznie zepsuty !

    SWEEET !

  5. CARTMAN piwo dla ciebie za koncowke , chris_gd 19/07/03 15:34
    lepsza od calosci

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. lepsza, lepsza, , alkatraz 19/07/03 16:05
      ale po modyfikacji jest śmieszniejszy i nie nadaje sie do familiady :-)

  6. znakomite ;>> , NimnuL-Redakcja 19/07/03 17:22
    pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  7. lepszy , login7 19/07/03 21:41
    po modyfikacji naprawde ok ; )

    i pięknie jest

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL