Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66512 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie dziala klawiatura jak podlacze naped optyczny... , K0SA 19/07/03 15:43
Bios prawie na dafaultowych ustawieniach. (def tez nie dziala) oryginalny nie flashowany.

Wczoraj zmienilem procka z 1700+ na 1700+ tylko ze nowy ma napiecie 1.5 a nie 1.6 jak stary.

Przed zmiana wszystko pieknie dziala, wkladam proca nowego i **** nie dziala mi klawa.

Wyswietlacz led pokazuje za kazdym razem cos innego, wiec to nie jest raczej jakas konkretna rzecz (wg wyswietlacza ofkaz )

Bez o/c tez nie dziala :/
kompa mam na ziemi, na "pajaczka" przez listke do gniazdka z uziemieniem. wszystko lezy na gabkach dodawanych do sprzetu (one sa chyba antystatyczne?)

moze tak : obojetnie jak naped optyczny i gdzie podlacze to ne moge korzystac z klawiatury :/

napedy wykrywa i sa sprawne, klawiatura tez.

wszystko ok (chyba ) oprocz klawy :[

i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
GTX 275 | Samsung F3 500 GB
TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

  1. a co to jest napęd optyczne , Kaszpirowski 19/07/03 16:09
    ???

    |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
    |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
    |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    1. Cd-rom, nagrywarka, dvd :) , zeb 19/07/03 16:12
      j.w.

      Zack

      1. :))) , K0SA 19/07/03 17:53
        oki, a moze teraz ktos mi pomoze ?? fajnie by bylo ;)

        i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
        GTX 275 | Samsung F3 500 GB
        TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

    2. mniej wiecej to samo , mel2 19/07/03 18:18
      co Rodeon j.w.

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. a ja myślałem ,że , Kaszpirowski 20/07/03 02:50
        to samo co smel2

        |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
        |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
        |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

        1. widzisz , mel2 20/07/03 03:30
          i znow sie pomyliles

          Don't lose your head,
          There can be only one.

          1. widzisz , Kaszpirowski 20/07/03 17:24
            a ja mam to w dupie szczególnie jak takie zero zwraca mi na to uwagę

            |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
            |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
            |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL