Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66479 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Yeach jestem posiadaczem najszybszego napedu dvd na swiecie , Thadeus 19/07/03 19:00
bariera swiatła - phiiii ja tak rozwijam najnormalniej hiperpredkosc - polykam wszelkie nowe napedy na sniadanie. Co tam Nimnulkowy naped ktory jest szybszu tylko o 6 jednostek :)) MOj jest the best ledwo nadazam ze zmianą plytek - tą wiekoponą chwle utrwalilem dla potomnosci na 2 fotkach Napęd to zwyklY liteonDVD 16x/48x z odblokowanym przezemnie w najnowszym biosie RPC. Zrywa po prostu czapke. Niby działa normalnie ale juz kolo 30 minuty wlącza hipernapęd i i wychodzi z galaktyki :)

Oto fotki do pogladania
http://www.thadeus.glt.pl/...wiata_podkrecania.gif
http://www.thadeus.glt.pl/...iata_podkrecania2.gif

Gratulacje prosze wpisywac tu i na maila, na maile prosze takze wszelkie oferty finansowego wsparcia ;)

...

  1. Ostro :-) , DJopek 19/07/03 19:20
    Ale powiedz mi jeszcze jedno - jakiej firmy płytka wytrzymała taką zawrotną prędkość? ;)

    1. Platinum - juz zzolkla pozycona od kumpla i porysowana , Thadeus 19/07/03 19:28
      :))

      ...

      1. To uspokoiłeś mnie :-) , DJopek 19/07/03 19:31
        Bo sam na tych płytkach nagrywam i teraz wiem gdy już upowszechnią się cd'ki z prędkościami powyżej 100x to wiem że te płytki to zniosą ;P

  2. Apropos rozkładu lotów , alkatraz 19/07/03 20:15
    O której opuszcza galaktykę? I o której powrót, bo chciałbym sprawdzić news'y na TPC około 18 .00 w poniedziałek. :-)

    1. hehe ;)) , NimnuL-Redakcja 19/07/03 23:09
      LOL ; >

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. Gratuluję... , Umek 19/07/03 21:33
    ale patriotycznego tła :))))))))

  4. ktos tu ma kompleksy , mel2 19/07/03 22:18
    i se razów dodaje :))))))))))))

    Don't lose your head,
    There can be only one.

  5. Hmm to ciekawe , Mademan 20/07/03 00:04
    Dlaczego "Zrywa po prostu czapke" a nie zrywa beret :]. A tak na powaznie to gratuluje osiagniecia Łorpowej predkosci :)

  6. Dobrze zrobiłeś , slanter 20/07/03 01:18
    zapodając mu tego biosa... hipernapęd...:))) pzdr

    owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL