Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66895 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komp mi sie restartuje :( , Batie 19/07/03 21:08
Od pewnego czasu najczesciej gdy otwieram jakis film avi komp mi sie restartuje ... wczesniej tego nie bylo i nie zmienialem konfiguracji - coz to moze byc, pracuje na XP.

  1. A co to za system... , Umek 19/07/03 21:34
    i kiedy się restartuje ? Przy silnym obciążeniu np?
    Jest jakaś prawidłowość ? Jak temperatura w pomieszczeniu ? Klima ?
    ???...???
    :)

    1. Napisal wyraznie ze , Mademan 19/07/03 23:59
      To Windows XP, a resetuje sie on poto by nie wyswietlac blue screenow, przyznam ze odkad mam XP, amam go dlugo to zobaczylem tylko raz niebieski ekran i to jak bardzo namieszalem :]

      1. Wiesz... , Umek 20/07/03 09:02
        kolega system określił jako "komp" - dla mnie rewelacja jak na takie pytanie - a zresztą...
        PS: Chodziło o część sprzętową!

  2. może , mirkrup 19/07/03 21:50
    płyta główna już się kończyć.

    1. raczej nie plyta , Batie 19/07/03 21:59
      plyta to epox 8rda+ , system to Winda XP, hmm no cieplo jest, raczej plyta glowna nie powinna sie psuc bo ma 4 miesiace:) - ja obstawiam ze chodzi o przeciazenie systemu ale nie bardzo wiem jak to sprawdzic - jakie programy?

  3. ja bym sie zasilaczowi przyjzal czy aby nie daje dupy jak wzrosnie , Thadeus 19/07/03 22:17
    obciazenie

    ...

    1. czyli co mam dokladnie zrobic - niegdy nie mialem ... , Batie 19/07/03 22:21
      tego typu problemow - jestem krotko mowiac lama w tym temacie :P

      1. czy napiecia sobe nie plywaja , Thadeus 20/07/03 10:18
        czyli ogolenie jakie napiecia daje nie obciazony i czy nie plywaja sobie jak chca kiedy sie go obciazy sprzetem

        ...

  4. Przeciez to proste , Mademan 19/07/03 23:56
    Masz zaznaczone ze w przypadku wystapienia bledu krytycznego (blue screen) system sie samoczynnie zrestartuje, mozesz to wylaczyc (ppm na ikonce moj komputer, wlasciwosci systemu, zaawansowane, uruchamianie i odzyskiwanie, automatycznie uruchom ponownie) ale wtedy zobaczysz niebieski ekran i nic nie poradzisz, jedyna rada to reinstal chyba ze uda ci sie usunac przyczyne tych bledow.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL