Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1125 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Colin 3 i problem z instalacja... , Minus 20/07/03 12:47
Instalowałem wczoraj colina 3 (pełną wersje) i po wlożeniu 3 płytki trochę pokopiował i wyskoczył błąd że nie może skopiwoać plików audiop czy cos takiego... wie ktos czemu tak jest?? System operacyjny to Windows XP PRO... Wcześniej instalowałem demo i było oki... Może ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem..

Z góry dzięki i pozdrawiam

  1. A co odnośnie porblemu i błędu to pisze.. , Minus 20/07/03 12:59
    Cannot install Windows Media Format. Jak zlikwidować ten problem??

  2. A także po kliknięciu ok.. , Minus 20/07/03 13:01
    Wyskakuje nastepne okienko :
    Cannot install Windows Media Codec 8..
    Jak rozwiązać ten problem??

  3. Hmm... , Soulburner 20/07/03 14:23
    ja taki błąd miałem przy Win98, bo ta wersja systemu niby nie obsługuje Windows Media 9, ale mimo to gra się uruchamiała i działała poprawnie.

    You must gather your party before
    venturing forth.

  4. musisz zainstalować Windows Media Plaer 9 , digiter 20/07/03 15:27
    i podobno potrzebny jest też direct 9.0

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  5. kolejność instalacji , Złomek 21/07/03 12:58
    colin ma problem z uruchomieniem instalatora WMF

    musisz odpalić ręcznie:
    1. instalujesz colina
    2. wkładasz 3 płytę
    3. instalujesz DX9.0
    4. odpalasz pozostałe instalatory z 3 płyty(WMF i coś jeszcze - nie pamiętam dokładnie co)
    5. restart kompa.

    jeśli nie masz WMF to gra przed demem (po "genius at play")wyjdzie do windy

    Ocywiście możesz odpalić instalator colina z systemowymi wtedy nie ma problemów :):):):)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL