Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1682 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

neostrada... czekanie na aktywacje , mike102 20/07/03 16:30
od srody mam to cudo, no ale nacieszyc sie tym jeszcze nie moge, bo jak narazie dioda Adsl jest zimna... tez moje pytanie do posiadaczy neo, jak dlugo, czekaliscie na aktywacje??

  1. długo za długo , Trunks 20/07/03 16:43
    a tak na poważnie to chyba z tydzień czekania:-( ale ważne że działa

  2. niecale 3 dni , Armitage 20/07/03 16:59
    umowe podpisalem 7 lipca, a na centrali z SDI na Neo+ przelaczyli mnie 10 lipca.

    aktualny komp.: HP Laptop 15-fc0026nw
    (B4MB3EA)

  3. piłuj ich na tej infolinii bo czasem w dziwny sposób gubią zlecenia... , Godmaker 20/07/03 20:50
    ...i możesz tak czekać do usranej śmierci :-/

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

  4. dzieki za info , mike102 21/07/03 00:16
    123

  5. Możesz i 10 roboczych, bo tak mają prawo.. , Remek 21/07/03 00:21
    ..obyś jak najkrócej..ale najlepiej dzwonić do BOKu i na InfoLinię i popędzać

  6. Hmm... , Sebek26 21/07/03 13:43
    A to dziwne, bo ja zalatwilem wszystko w ciagu 2 godzin i juz mialem neostrade aktywna.Popisalem wszystkie papierki odebralem modem.I od poworotu do domu w ciagu godziny mialem juz wszystko zrobione.Tylko ze przechodzilem z SDI na Neo+.Niewiem czy to jest jakas roznica.

  7. tiaaa.... , Tomcatos 21/07/03 14:35
    .....qr*****skie 5 TYGODNI!!!! oczekiwnia aż zadziała ....
    jakieś pytania jeszcze???.....
    Pozdro

    ... sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga..
    ...aaa...to już XI-ta księga :O)) ...

    1. ile?! , mike102 21/07/03 16:41
      ... no to mam nadzieje, ze mnie to nie spotka. jeszcze cierpliwie poczekam do srody - a potem, dżihad!

  8. muszą ci skrosowac linie , Maximus 22/07/03 20:15
    srednio ze dwa dni, zalezy od miasta i ile roboty mają w danym czasie monterzy

    AMD 1700@2400, Soltek 75FRN-L,
    2x512 DDR 333 Mhz,2xBaracuda IV
    80,Radeon 9000 Sapphire,Win XP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL