Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5117 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy opłaca sie wymiana IBM ThinkPad i1300 na Gerciom NB2000 ?? , Carmamir 20/07/03 20:23
Mam IBM ThinkPad i1300 (C500/192MB do 192MB/brak hdd do 12GB i dziwne złącze ma/cd24/12,1TFT/4MB karta/muz/lan/modem/2-3h bateria/ogólnie brzydko wygląda taki czarny, błe) i mam okazję wymienić się na Gericom NB2000 (AMD K6/2 550 z jakąś technologią obniżania na 450/128MB do 512MB/4GB hdd do 20-40GB tradycyjne złącze/cd24 (tyle że coś ze złączem jest walnięte i jak napęd jest wkręcony to czasami nie wykrywa poprawnie cd i w windzie widzi wszystkie cd jako audio/13TFT/AGP Trident Cyber Blade 8MB+16MB /FDD/COM (akurat będzi jak znalazł do pheonixa :))/bateria od kilku min. do 2h/torba/instrukcja/lan i modem na pcmcia. I teraz się zastanawiam czy się to mi opłaca. Jak myślicie ??? Ktoś może miał Gericoma i IBMa i porównał je ? Lub ma Gericoma, to proszę o komentarze. Ale zdaje mi się że dostaje większą matrycę, lepszy procek, fdd (który sie często przydaje), coma (j.j.p. do pheonixa) i hdd (potem chce włożyć tutaj 12GB i w stacjonarnym dokupić 60GB dostępne z sieci dla tego laptopa i wyjdzie mnie to mniej wiecej tyle co nowa 20GB 2.5"), czyli mi się to pyli, jak sądzicie ?

No to się wkopałem...

  1. heh moja znajoma ma takie tylko z jakims celeronem , etranger 20/07/03 20:53
    glosne to i wydajnosc srednia, ale z dsrugiej strony dobrze ustawiony k6 chodzi bardzo fajnie, (Wordyi web), zawsze mozesz jakiegos linuxa zapodac i bedzie jeszcze lepiej, ale po dluzszej chwili obcowania z ta firma mam dziwne odczucia, moze dlatego ze czesto mam doczynienia z jednym dell'em a to jest maszyna piekielna

    IStal sie switch:)

    1. no ale wymienić czy nie ??? , Carmamir 20/07/03 23:43
      zawsze można wyciszyc wentyl ;) ważne żeby się móc do niego dostać.

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL