Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4719 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dobra, zmiana zasialacza , blimek 21/07/03 07:10
czy kupie jakiś dobry zasialcz minimum 350 wat za 160zł,
jesli tak to jaki polecacie ?

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. cięzko , konio 21/07/03 07:23
    za 199 kupisz Chiefteca 360W HPC-360-202
    albo HPC-360-302-DF za 255 z aktywnym PFC i dual fan

  2. popieram konio , za 160 to nic dobrego , J@ho 21/07/03 08:26
    jezeli ma to byc stabilny dobry zasilacz to chieftec i to lepiej w opcji HPC-360-302-DF , borykałem się z problemami zasilania overlocnietego ATH 1700+ wymiana na zasilacza na w/w zalatwila wszystko - warto dolozyc kilka zyli i miec swiety spokoj - nie tak dawno kupilem taka zasilke via internet www.tedsoft.pl mieli fajna cene (nizszej nie znalazlem) - dalem 237 zl i dostalem sirteca producenta zasilaczy dla cooler mastera , chiefteca i paru innych .

  3. HuntKey , NimnuL-Redakcja 21/07/03 09:10
    nic innego w tej cenie - IMHO .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. fortron z Allegro.pl , Klinton 21/07/03 09:38
    jak nie masz nic przeciwko uzywanym zasilaczom

    I`m nobody... Nobody is perfect!

  5. Proponuję kolejną kategorię topiców -> ZASILACZE , Remek 21/07/03 09:55
    :))) to juz któryś tej samej treści...brrrr

  6. www.esc.pl , K0SA 21/07/03 10:02
    chyba taniej nie znajdziesz zasilki chiefteca.
    no chyba ze na chieftec.pl ale tam nie zagladalem ostatnio.

    i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
    GTX 275 | Samsung F3 500 GB
    TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

  7. a pozatym , konio 21/07/03 15:58
    Wiecie co jest dobre bynajmniej na tym 302DF bo mam takiego:
    jak mi prad na moment przygasnie (taki tam spadek na moment) telewizor sie wyłonczy swiatło przygaśnie A komp chodzi żadnego restartu jedyne co to monitor przygasnie i to wszystko.Od kiedy na chiefteka wsiadłem zero restartów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL