Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 8112 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zakup laptopa koniecznie z portem RS-232 , Raffi 21/07/03 11:05
Proszę o polecenie laptopa (nówka) w cenie do 4500 netto
tylko koniecznie z portem RS-232. Dużo nowych konstrukcji wcale nie ma tego portu.
Preferowany procesor AMD. Napęd combo z DVD i nagrywarką

  1. zagadnij do , Maverick 21/07/03 11:09
    kolegi mrowa_82 a z pewnością znajdziesz co Ci potrzeba ;-)

  2. zgadza sie , Deus ex machine 21/07/03 11:33
    mrowa82 = tani i dobry laptopik .-)

    pozdrv

    "Uti non Abuti"

  3. jesli , Jumper 21/07/03 12:31
    pod RS-a nie bedziesz podlaczal jakis dziwnyc urzadzen to mozesz kupic przejsciowke US->RS232. Niestety do tych dziwnych urządzeń należa m.in. niektore czytniki kart chipowych (np. do podpisywania przelewow) niestety nie chca wspolpracowac przez przejsciowke (koszt takiej ok. 90pln)

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    1. Zdziwiłbyś się, ile dziwnych urządzeń o dacie , sebtar 21/07/03 15:49
      produkcji 2003 można podłączyć do PC przez RSa ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  4. więcej informacji , Raffi 21/07/03 13:15
    dzięki za info.

    A czy do tych dziwnych urządzeń może wchodzić np. drukarka fiskalna? Albo inaczej czy przez taką przejściówkę można np. łaczyć dwa komputery przez RS'a pod Norton Commander'em?
    Chodzi mi o to czy to daje faktycznie port RS-232 czy tylko jakąś jego emulację.
    Mam program do sterowania właśnie drukarki fiskalnej i dlatego potrzebny mi ten RS-232

    1. trudno , Jumper 21/07/03 13:29
      powiedziec. jesli program fiskalny wykonuje jakies kopiowania na porty to nie powinno byc problemu, jesli jednak steruje jakimis sygnalami w RS232 to moze byc roznie, nie wiem jak bardzo przeroczysta jest taka przejsciowka (oczywiscie chodzi o USB->RS232). Najlepiej sprawdzic na jakies wypozyczonej

      "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
      przyjacielowi"
      William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL